New crush alert. Już niebawem na Netfliksie pojawi się „Przez moje okno”, czyli hiszpańska komedia romantyczna z Clarą Galle i Julio Peñą w rolach głównych. Odtwórca roli Aresa zwrócił uwagę wielu subskrybentek oraz subskrybentów popularnej platformy streamingowej. Kim jest prywatnie i zawodowo? Gdzie można go oglądać. Oto wszystko, co wiemy o Julio Peñie

Julio Peña – kim jest prywatnie i zawodowo? Oto, co o nim wiemy

Kim jest Julio Peña? Aktor ma 21 lat. Urodziny obchodzi 15 lipca, dzięki czemu wiemy, że jest zodiakalnym Rakiem. Pochodzi z San Sebastián. Natomiast dorastał w Madrycie z rodzicami (o których niestety nie wiadomo zbyt wiele) oraz siostrą – Emmą. Na razie jest znany przede wszystkim w Hiszpanii. Jednak nie mamy wątpliwości, że dzięki premierze „Przez moje okno” czyli nowego – super gorącego filmu Netflix (dla młodzieży i nie tylko) usłyszy o nim cały świat. 

Hiszpański film „Przez moje okno” może okazać się kolejnym hitem Netflixa. Już nawet zwiastun, który ujrzał światło dzienne na początku stycznia 2022 roku, wywołał wiele emocji wśród subskrybentów i subskrybentek popularnej platformy streamingowej. Czego dotyczy fabuła? „Przez moje okno” to film na podstawie powieści autorstwa Ariany Godoy. Przedstawia historię Raquel, która zakochuje się w swoim sąsiedzie – przystojnym, a zarazem tajemniczym Aresie. Produkcja pojawi się na Netflix już 4 lutego tego roku. 

„Przez moje okno” nie jest jedyną produkcją, w której można oglądać Julio Peñę. Pochodzący z Hiszpanii aktor grał również w serialach „BIA” oraz „Acacias 38”. Co więcej, interesuje się muzyką. 

Julio Peña – dziewczyna. Z kim spotyka się gwiazdor nowego filmu Netflix?

Julio Peña bardzo dba o swoją prywatność. Niechętnie wypowiada się na temat relacji czy uczuć. Jakiś czas temu zagraniczne media podawały, że aktor spotyka się z Clarą Galle . Pretekstem do spekulacji okazało się jedno ze zdjęć na jego profilu na Instagramie – możecie je zobaczyć także poniżej. Szybko okazało się, że pochodzi ono z planu wspomnianego już filmu „Przez moje okno”, gdzie Julio Peña i Clara Galle grają role główne. Według nieoficjalnych informacji, urodzony w 2000 roku aktor jest singlem. 

Julio Peña – Instagram. Czy aktor jest obecny w mediach społecznościowych?

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o aktorze grającym w filmie „Przez moje okno” i być na bieżąco z jego poczynaniami zawodowymi, zajrzyjcie do mediów społecznościowych. Julio Peña jest bardzo aktywny na Instagramie. Jego oficjalny profil w popularnej aplikacji obserwuje ponad 1,3 mln osób z całego świata, na czele z Hiszpanią. Znajdziecie na nim wiele zdjęć aktora, a także wyróżnione relacje z Instagram Stories.