Seriale i filmy Netflixa głównie oglądamy dla fabuły. Zdarza się jednak, że kolejny odcinek bądź filmowy seans fundujemy sobie ze względu na to, kogo widzimy na ekranie. Tym sposobem powstał nasz subiektywny ranking ciach, czyli aktorów, którzy sprawiają, że serce bije nam mocniej ze względu na ich urok osobisty, uśmiech, styl, akcent, po prostu "to coś". 

Jesteście ciekawi, kto znalazł się w naszym zestawieniu? Nie mogłyśmy nie uwzględnić Noah Centineo, którego pokochałyśmy za rolę Petera Kavinsky’ego w serii Do wszystkich chłopców…, serialowego Rio, czyli Miguela Herrán – jedną z gwiazd serialu Dom z papieru, francuskiego przystojniaka Lucasa Bravo wcielającego się w postać Gabriela w Emily w Paryżu, czy Adama Demosa, na punkcie którego internet (i nie tylko) oszalał po tym, jak zagrał seksownego Brada w serialu Sex/Life

To tylko kilka nazwisk, które redakcyjnie określiliśmy mianem „ciach Netflixa”. Jeszcze więcej umieściliśmy w galerii na górze strony. A jeśli kogoś w niej zabrakło, koniecznie dajcie znać – naprawimy to!