Jeżeli rozmawia się teraz o jakimś serialu, to głównie o Sex/Life. Produkcja Netflixa, która pojawiła się na platformie 25 czerwca, pozostaje na ustach wszystkich. Historia Billie (Sarah Shahi) i jej miłosnego trójkąta okazała się tak wciągająca, a sceny w serialu tak gorące, że fani już czekają na kolejny sezon. Czy się go doczekają? Tego jeszcze nie wiadomo, bo Netflix póki co milczy w tej kwestii (ale czujemy, że szanse są spore!). Za to internet szaleje właśnie na punkcie jednego z momentów wyłapanego w trakcie oglądania Sex/Life. O co chodzi?

O tej scenie z serialu „Sex/Life” mówią teraz wszyscy! Wy też zwróciliście na nią uwagę?

Przyznać się, kto przewijał scenę z siłowni?” – napisała na naszym facebokowym profilu jedna z fanek serialu Sex/Life. Chodzi o 19 minutę i 50 sekundę 3. odcinka serii, kiedy to Cooper (Mike Vogel), mąż Billie, bierze prysznic i spotyka byłego kochanka swojej żony, Brada (Adam Demos). A to, co przyciągnęło uwagę fanów, to oczywiście nie samo spotkanie fanów, a genitalia serialowego Brada. Jak internauci zgodnie ocenili – naprawdę imponujące!

Scena z Bradem i jego penisem stała się memem. Na Twitterze można znaleźć mnóstwo wpisów, którymi użytkowniczki i użytkownicy internetu interpretują swoją reakcję na te kilka sekund pod prysznicem. Najlepsze znajdziecie poniżej.

Nie mogło być inaczej! Na słynną już 19 minutę i 50 sekundę 3. odcinka Sex/Life zareagował też sam Netflix. Na profilu platformy na Twitterze również można znaleźć zbitkę twarzy postaci z serialu. A my mamy wybrać, która z nich najlepiej odzwierciedla nasze emocje, jeśli chodzi o wspomnianą scenę. No to która?