Serial Sex/Life okazał się nowym hitem platformy Netflix. Produkcja, za którą odpowiedzialna jest Stacy Rukeyser, miała swoją premierę pod koniec czerwca 2021 roku i szybko zdominowała zestawienie TOP 10 najpopularniejszych tytułów w serwisie na całym świecie. Pomysł na serial wziął się z książki 44 Chapters About 4 Men autorstwa BB Easton i opowiada historię miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i… jej barwną przeszłością niemającą nic wspólnego z teraźniejszością. Billie Connelly (Sarah Shahi) jest bowiem zwyczajną matką i żoną z przedmieść, a nie zawsze tak było. Zanim wyszła za kochającego i niezawodnego Coopera (Mike Vogel) i przeprowadziła się do Connecticut, Billie prowadziła niepokorne i zwariowane życie. Mieszkała w Nowym Jorku ze swoją przyjaciółką Sashą (Margaret Odette), rozwijając swoją naukową karierę i ostro imprezując. Wyczerpana opieką nad małymi dziećmi i z nostalgią wspominająca przeszłość Billie zaczyna pisać dziennik, a tym samym fantazjować na temat namiętnych uniesień ze swoim seksownym byłym chłopakiem Bradem (Adam Demos), którego – jak się okazuje – nigdy nie potrafiła wymazać z pamięci.

Brad z serialu „Sex/Life”, czyli Adam Demos. Co warto o nim wiedzieć?

Na fali popularności serialu Sex/Life internet zaczęły zalewać smaczki na temat produkcji oraz serialu. Memem stała się jedna scena, w której pierwsze skrzypce gra serialowy Brad, czyli Adam Demos. Sam aktor zyskał dzięki swojej roli ogromną popularność, gdyż wcześniej raczej nie był znany szerszej publiczności. Gdzie zagrał zanim trafił do obsady produkcji Netflixa? Co wiemy o jego życiu prywatnym? Czy można śledzić go na Instagramie? Oto wszystko, co chcecie o nim wiedzieć!

Adam Demos – wiek, wzrost i pierwsza (zaskakująca) praca

Adam Demos urodził się 24 maja 1985 roku, czyli obecnie ma 36 lat. Jest wysokim mężczyzną, gdyż mierzy 185 cm wzrostu. Wychowywał się w mieście Wollongong położonym na wschodnim wybrzeżu Australii w stanie Nowa Południowa Walia, a jego pierwszym poważnym zajęciem była praca budowlańca w firmie rozbiórkowej jego ojca. W wieku 23 lat Adam przeprowadził się do Sydney, gdzie zaczął realizować swoje ciche marzenie o byciu gwiazdą ekranu i uczęszczać na zajęcia z aktorstwa w Screenwise: Acting School Sydney – szkole, którą wyszukała mu w Google jego mama. Dziś wspomina, że pierwsza rola w sztuce, jaką dostał, była dla niego nie lada wyzwaniem, ponieważ wcześniej nie widział na żywo żadnego spektaklu. Ostatecznie brak jakiegokolwiek doświadczenia okazał się niezauważalny, zaś Adama zauważył agent gwiazd i dał mu szansę na rozwój aktorskiego fachu. 

Adam Demos – gdzie zagrał zanim został Bradem z „Sex/Life”?

Pierwsze role na koncie Adama Demosa to przede wszystkim udział w australijskich produkcjach telewizyjnych, takich jak Zatoka serc (2009), Rescue Special Ops (2009), Underbelly (2010), Szczęśliwy los (2013) czy Janet King (2017), która przyniosła mu sporą rozpoznawalność w rodzinnej Australii. W 2018 roku zagrał w amerykańskim serialu UnReal: Telewizja kłamie (2018), zaś rok później przyszedł czas na debiut w filmie. Chodzi komedię romantyczną Miłość pod jednym dachem, którą możecie obejrzeć na platformie Netflix. Na co możecie się przygotować? 

Adam Demos zagrał w komedii romantycznej Netflixa. O czym jest „Miłość pod jednym dachem”?

Gabriela Diaz (Christina Milian) z San Francisco przeżywa ciężkie chwile, gdy tego samego tygodnia upada jej firma i kończy się jej związek. Topiąc smutki w winie, postanawia zajrzeć do internetu, co kończy się wzięciem udziału w konkursie, w którym można wygrać pensjonat w Nowej Zelandii. Po przebyciu tysięcy kilometrów okazuje się jednak, że tak pięknie się zapowiadający obiekt Bellbird Valley Farm jest w opłakanym stanie, a w środku mieszka koza. Jakby tego było mało, nowa sąsiadka jest o tę wygraną piekielnie zazdrosna. Gabriela postanawia więc szybko odnowić i sprzedać hotel. Ma jej w tym pomóc Jake Taylor (Adam Demos), miejscowy fachowiec, a wolnych chwilach także strażak, który z rozbawieniem obserwuje perypetie miejskiej dziewczyny na prowincji. Kiedy jednak remont dobiega końca, Gabriela nie bardzo ma ochotę opuszczać hotel, Jake’a i resztę społeczności, która pozwoliła jej rozbudzić uśpioną kreatywność. 

Adam Demos – czy ma dziewczynę? Odpowiedź może was zaskoczyć! 

2021 rok to przełom w karierze Adama Demosa i rola w absolutnym hicie, czyli Sex/Life. Australijczyk wcielił się w postać Brada Simona, właściciela wytwórni i chłopaka głównej bohaterki, Billie. Jak się okazało, chemia, którą można bez problemu wyczuć między aktorami, nie do końca wzięła się tylko z ich profesjonalizmu. Okazuje się, że serialowi Brad i Billie w prawdziwym życiu również są parą! Adam Demos i 41-letnia Sarah Shahi poznali się na planie Sex/Life w 2020 roku, a o tym, że są parą, świat dowiedział się w Walentynki 2021, kiedy to aktorka opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie. Z kolei z okazji urodzin Demosa 24 maja 2021 roku, oprócz selfie z ukochanym, Sarah Shahi zamieściła także uroczy wpis: „Nie wiem do końca jak to możliwe, że dwójka ludzi z dwóch różnych stron świata mogła mieć tyle wspólnego, mogła się poznać i mogła być razem. Ale wiem, że poznałam moją bratnią duszę, coś na zawsze. Wiem, że nigdy nie kochałam głębiej, mocniej, zacieklej. Wiem, że jestem za to szalenie wdzięczna” – napisała aktorka, oczywiście oznaczając ukochanego. 


Adam Demos na swoim instagramowym profilu, gdzie obserwuje go już ponad 800 tysięcy osób, również nie stroni od zdjęć z ukochaną. Aktorską parę można zobaczyć w różnych okolicznościach. Ale jeżeli jesteście spragnieni kadrów z samym serialowym Bradem, na ich brak także nie można narzekać. 

Zobacz także:

Czy Adam Demos śpiewa i gra na gitarze? 

Kto oglądał serial Sex/Life na pewno doskonale pamięta scenę, w której serialowy Brad gra na gitarze i śpiewa kawałek Heartbeats José Gonzáleza. I musicie zgodzić się z nami, że wyszło mu to całkiem nieźle. Nietrudno więc zachodzić w głowę, czy Adam Demos robił coś do tej pory w tym kierunku. Otóż odpowiedź brzmi: nie! Zaskoczeni? W jednym z wywiadów aktor wyznał, że aby nagrać scenę ze swoim występem Demos brał lekcje śpiewu. „To była jedna z tych rzeczy, o których mówisz: nie sądziłem, że kiedykolwiek to zrobię” – powiedział w rozmowie z 9Honey Celebrity

Adam Demos jest fanem krioterapii. Co to takiego?

Jednym z zaskakujących faktów dotyczących Adama Demosa jest ten, że aktor jest fanem krioterapii, której po raz pierwszy spróbował już Los Angeles. Co to takiego? Krioterapia to forma zimnolecznictwa z zastosowaniem temperatur poniżej 0°C.  Dzięki niej możliwe jest przywrócenie równowagi w funkcjonowaniu całego ciała.