Sprawy między Justinem Bieberem i Hailey Baldwin potoczyły się bardzo szybko. W czerwcu pojawiły się spekulacje na temat tego, że byli kochankowie wrócili do siebie i znów są razem. Przypomnijmy, że Justin rozstał się po raz kolejny w marcu tego roku z Seleną Gomez, natomiast Hailey łączono z Shawnem Mendesem, z którym wybrała się na Met Galę. 20-letni muzyk powiedział jednak, że łączy ich tylko przyjaźń. Na początku lipca Justin Bieber potwierdził, że oświadczył się swojej dziewczynie. We wzruszającym poście na Instagramie wyznał, że Hailey jest miłością jego życia.

Od momentu zaręczyn są nierozłączni. Podróżują razem po świecie i wszędzie pojawiają się razem. Niedawno wybrali się na romantyczną wycieczkę do Londynu, gdzie Justin zaśpiewał dla Hailey przed Pałacem Buckingham. Tak jak w przypadku oświadczyn, ich ślub miał miejsce szybciej, niż ktokolwiek się spodziewał!

Justin Bieber i Hailey Baldwin potwierdzili ślub 

Justin i Hailey pobrali się 13 września w urzędzie stanu cywilnego. Para jednak nie uznawała tego ślubu, ponieważ jedyną przysięgą, jaka się dla nich liczy, jest ta złożona przed Bogiem. Do tego stopnia, że kiedy wyciekły informacje na temat tego, że są małżeństwem, modelka napisała na Instagramie: „Rozumiem, skąd wzięły się spekulacje na temat ślubu, ale nie jestem jeszcze mężatką!”. Sakramentalne „tak” powiedzą sobie dopiero w przyszłym roku. Wygląda na to, że po miesiącu od zostania mężem i żoną, Justin i Hailey oswoili się z tym. Jedna z fanek wpadła na nich  w Los Angeles podczas obiadu i zapytała, czy są małżeństwem:

Obydwoje jednocześnie powiedzieli „tak”. Są bardzo szczęśliwi i mili. Justin powiedział mi, że Hailey jest jego aniołem.

Hailey Baldwin zmieniła nazwisko 

Po ślubie w urzędzie cywilnym, Hailey Baldwin otrzymała prawo do noszenia nazwiska swojego męża, Justina Biebera. Jak podaje serwis E! News, 21-latka wybrała się kilka dni temu do urzędu w Los Angeles i zastrzegła nazwę towarową „Hailey Bieber”. Prawdopodobnie modelka planuje stworzyć własną markę odzieżową, sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem Justina. 

Justin Bieber płacze na ulicy! Co się stało? >>>

Zaskoczeni, że Justin Bieber i Hailey Baldwin potwierdzili, że są małżeństwem? Już nie możemy doczekać się, aż wezmą ślub kościelny!