W styczniu Justin Bieber i Hailey Baldwin potwierdzili, że są małżeństwem. Okazuje się, że wzięli ślub 13 września 2018 roku w urzędzie stanu cywilnego. Modelka zdobyła się na piękny gest – przyjęła bowiem nazwisko męża (zmieniła również nick na Instagramie). Justin Bieber i Hailey Baldwin wyglądają na bardzo w sobie zakochanych. Są nierozłączni. Jednak jak sami przyznali, jedyna przysięga, która się dla nich liczy, to ta złożona przed Bogiem. Pozostało nam więc nic innego, jak tylko czekać na wyznaczenie oficjalnej daty ślubu. Nareszcie ją poznaliśmy!

Justin Bieber i Hailey Baldwin ustalili datę ślubu kościelnego!

Kilka miesięcy temu, zagraniczne media informowały o tym, że ślub kościelny Justina Biebera i Hailey Baldwin odbędzie się w lutym. Do ceremonii jednak nie doszło, a to (prawdopodobnie) ze względu na problemy zdrowotne wokalisty. Jak poinformował portal People, para chciałaby wziąć ślub kościelny w dniu swojej rocznicy ślubu, albo nieodległym od niej terminie. W związku z tym, możemy spodziewać się, że ceremonia odbędzie się we wrześniu. Małżonkom zależy również na tym, aby zadbać o wszystkie - nawet najdrobniejsze szczegóły. Jesteśmy pewne, że ich ślub kościelny przejdzie do historii!

Justin Bieber ostro odpowiedział hejterom Hailey Baldwin. Przy okazji wyznał, że Selena Gomez zajmuje szczególne miejsce w jego sercu >>>