Nam też trudno w to uwierzyć, ale Justin i Hailey są małżeństwem od pięciu lat. Z tej właśnie okazji muzyk opublikował w swoich social mediach post poświęcony żonie. Jest naprawdę uroczy, a mimo to zbudza podejrzenia internautów. O co chodzi?

Ślub Bieberów - jak i kiedy to było?

Justin oświadczył się Hailey w lipcu 2018 roku. Ceremonia zaślubin obyła się po zaledwie kilku tygodniach - miała miejsce 13 września 2018 roku w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku. Para nie zdecydowała się na zaproszenie gości, bowiem na świętowanie miał jeszcze przyjść czas. Co ciekawe, fani przez długi czas nie mieli pojęcia, że Hailey i Justin są małżeństwem.

Huczny ślub kościelny pary odbył się 30 września 2019 roku w luksusowym hotelu w Karolinie Południowej. Obydwoje przyznawali potem w wywiadach, że aż do kościelnego „tak” nie do końca postrzegali się jako małżeństwo. Mimo to dziś świętują obie rocznice i zapewniają, że są tak samo ważne.

Justin Bieber opublikował post z okazji rocznicy ślubu z Hailey

Justin Bieber udostępnił pięć nigdy wcześniej niepublikowanych wspólnych zdjęć z Hailey. Na jednym para się całuje, na innym je kolację rocznicową, a na jeszcze kolejnym jest w podróży.

Dla najcenniejszej, ukochanej. 5 lat. Zachwyciłaś moje serce. Wiem z głębi duszy aż do kości, że ta podróż z Tobą przekroczy nasze najśmielsze oczekiwania. Więc marzmy dalej, duża Dziewczynko. Zdrowia na wieki wieków. Kocham Cię każdą cząstką mojego istnienia. SZCZĘŚLIWEJ 5 ROCZNICY!!! – napisał Justin.

Hailey udostępniła wiele tych samych zdjęć na swoim koncie, a post podpisała po prostu: „Kocham Cię”.

Pod postem posypały się oczywiście gratulacje dla pary, ale niestety nie tylko. Część obserwatorów nie uwierzyła w czyste intencje Justina. 

Hailey, czy to Ty?

Zobacz także:

Pięknie napisane Hailey – żartują niektórzy, a ich komentarze zbierają setki lajków.

My, totalnie bez złośliwości, życzymy parze samych cudownych dni i w 5. rocznicę ich ślubu przypominamy historię miłości Justina i Hailey: