U Justina Biebera dużo się ostatnio dzieje. Zarówno w życiu zawodowym - artysta wypuścił ostatnio nowy utwór z DJ Khaledem No Brainer, który zdobył już prawie 80 milionów wyświetleń na YouTube, jak i na gruncie prywatnym. 24-latek zaręczył się niedawno z Hailey Baldwin, o której napisał, że jest miłością jego życia. Odkąd ta dwójka znów do siebie wróciła (spotykali się przez ponad rok w 2015 roku), są najgorętszą parą w show-biznesie, spekulacje na temat ich ślubu nie ustają, a paparazzi śledzą każdy ich krok. 

Justin Bieber został bratem! Bay Bieber to córeczka jego taty i Chelsey Rebelo

Justin ma kolejny powód do radości! Wczoraj na świat przyszła jego kolejna siostra, Bay Bieber. Jego tata, Jeremy poinformował o tym na swoim Twitterze pisząc, że o godz. 8:30 urodziła się jego mała córka. Zarówno maleństwo, jak i mama czują się dobrze. To już jego czwarte dziecko, ze związku z Erin Wagner ma Jazym i Jaxona, a pierwszą żoną Jeremy’ego była Pattie Mallette, mama Justina. Obecną partnerkę Chelsey Rebelo poślubił kilka miesięcy temu pod koniec lutego. Ślub odbył się na Jamajce w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Co ciekawe, Justin pojawił się na nim z ówczesną dziewczyną Seleną Gomez. Wyglądali wtedy na bardzo zakochanych, jednak rozstali się (po raz kolejny, niestety pogubiliśmy się który) w marcu. 

Justin Bieber odwiedził swoją małą siostrę w szpitalu i pochwalił się jej zdjęciem na Instagramie. Bay Bieber jest naprawdę uroczym maleństwem! Zobaczcie poniżej. Podobna do starszego brata? 

Justin Bieber płacze na ulicy! Co się stało? >>>