Justin Bieber opublikował niedawno post na Facebooku, w którym wyznał, że niedługo planuje powrócić do muzyki, ale potrzebuje czasu, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Artysta od dawna zmaga się ze stanami depresyjnymi oraz innymi objawami, które wywołała ogromna popularność już od najmłodszych lat. Ostatnią płytą, jaką wydał, jest Purpose z 2015 roku. Album wspiął się na pierwsze miejsce list przebojów w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce uzyskał status złotej płyty. Po światowej trasie koncertowej Justin wycofał się z życia publicznego, co jakiś czas nawiązując jednorazowe współprace, m.in. z Dj Khalidem. Istnieje szansa, że już niedługo na dobre powróci do muzyki, a może to zwiastować nowa piosenka nagrana z Lil Dicky'em i... masą innych gwiazd!

Justin Bieber atakuje Shawna Mendesa! Ten nie pozostał mu dłużny >>>

Justin Bieber nagrał piosenkę z Shawnem Mendesem, Arianą Grande, Ed Sheeranem i innymi!

Lil Dicky jest amerykańskim raperem i komikiem, który stoi m.in. za hitem Freaky Friday, nagranym z Chrisem Brownem. 31-letni artysta jest znany również z angażujących teledysków, które nie są tylko ładnym obrazem, ale prawie zawsze opowiadają jakąś historię. Kilka dni temu zapowiedział na swoich kanałach social media nowy utwór z Justinem Bieberem. Pojawiły się plotki, że w piosence Earth z jego nadchodzącej płyty pojawią się także Shawn Mendes i Ariana Grande. Wszystko stało się jasne, gdy Justin opublikował na Instagramie wideo zapowiadające teledysk do singla. Okazało się, że w premierowym utworze Lil Dicky'ego usłyszymy plejadę światowych gwiazd! Kto dokładnie pojawił się na nagraniu? We współpracę zaangażowali się: Shawn Mendes, Ariana Grande, Miley Cyrus, Snoop Dogg, Wiz Khalifa, Charlie Puth, Halsey, Zac Brown, Brendon Urie, Adam Levine, Sia, Lil Jon, Rita Ora, Miguel i Katy Perry, Lil Yachty, Ed Sheeran, Meghan Trainor, Tory Lanez, Psy, John Legend, Kris Wu, Backstreet Boys, Cashmere Cat i paru innych. Ale to nie wszystko! Piosenka ma charakter dobroczynny, ponieważ artyści promują ją takim hasłem jak „Let's save the Earth”, dlatego w projekt zaangażowały się znane osoby spoza środowiska muzycznego. Kogo zobaczymy, a raczej usłyszymy w klipie do piosenki Earth rapera Lil Dicky'ego? Aktorów: Leonardo DiCaprio, Hailee Steinfeld i Kevina Harta, a także koszykarza Joela Emiida.

Wyczekiwana od kilku dniu premiera nowej piosenki Lil Dicky'ego i Justina Biebera odbyła się kilka godzin temu. Earth to prawie 8-minutowy teledysk - w większości animowany - który zwraca uwagę na to, że powinniśmy zadbać o Planetę, która jest tylko jedna. Artyści użyczyli głosu zwierzętom i w przystępny sposób zakomunikowali np. o globalnym ociepleniu, jednym z najpoważniejszych problemów, wynikającym z zaburzenia równowagi radiacyjnej Ziemi, które już przynosi katastrofalne skutki m.in. dla zwierząt. Powstała również specjalna strona welovetheearth.org, z której dowiecie się, jak w realny sposób przyczynić się do poprawy warunków na Ziemi. Jednym z nich jest podpisanie różnych petycji, walczących w ważnych sprawach. Posłuchajcie piosenki Justina Biebera i Lil Dicky'ego poniżej! Jak Wam się podoba?