Wielki powrót Justina Biebera: Jest nowy singiel – „Yummy”, będzie nowa płyta – „Changes”

Choć dopiero styczeń, nie boimy się stwierdzić, że 2020 rok niewątpliwie należy do Justina Biebera! Mimo, że dotychczas nic na to nie wskazywało. Wiosną ubiegłego roku muzyk poinformował przecież swoich fanów, że musi zawiesić na chwilę karierę muzyczną, by odpocząć i uporać się z problemami zdrowotnymi (jeszcze wtedy nie wyjaśniając za bardzo, co się z nim dzieje). Postanowił także skupić się na rodzinie, co zresztą zrobił, po raz drugi biorąc ślub z Hailey – tym razem kościelny.
Teraz powraca – i to w wielkim stylu! 4 stycznia Bieber wypuścił do sieci teledysk do nowej piosenki „Yummy”, zapowiadając tym samym pojawienie się nowej płyty. Zdradził także, kiedy dokładnie możemy się jej spodziewać. Nowy album Justina Biebera „Changes” swoją premierę będzie miał 14 grudnia 2020 roku (tak, w walentynki, lepiej być nie może!).

Powstał dokument o Justinie Bieberze, można go obejrzeć na YouTube

A to jeszcze nie koniec niespodzianek od muzyka. 27 stycznia wystartował także serial dokumentalny o Justinie Bieberze. Każdy może go obejrzeć, bo serial emitowany jest… na YouTube. „Justin Bieber: Seasons”, bo właśnie taki tytuł nosi dokument, wyjaśnia dlaczego muzyk przerwał trasę koncertową promującą jego poprzednią płytę „Purpose”, jest także szczerym wyznaniem artysty na temat jego zdrowia (fizycznego i psychicznego). To retrospekcja życia Biebera od momentu odwołania trasy do jego najmłodszych lat. Za sprawą serialu można zwiedzić więc m.in. rodzinne miasto Biebera, a także bliżej poznać jego żonę, Hailey. Zainteresowani? Zostawiamy tu dla was pierwszy odcinek produkcji:

Justin Bieber rusza w trasę koncertową 2020! Czy zagra w Polsce?

Kolejna dobra wiadomość? Justin Bieber zapowiedział, że po premierze nowej płyty „Changes” rusza w trasę koncertową (pod tym samym tytułem). Posłuchać będzie można go więc na żywo. Czy Justin Bieber przyjedzie do Polski? No cóż, nie tym razem. Przynajmniej na razie nic o tym nie wiadomo. Na liście koncertów, które odbędą się w ramach trasy „Changes” 2020, na razie widnieją jedynie amerykańskie i kanadyjskie miasta. Trasa koncertowa Justina Biebera 2020 rozpocznie się 14 maja i zakończy 26 września. Czujemy jednak, że muzyk dopiero się rozkręca. Stay tuned!

Selena Gomez po raz pierwszy szczerze o rozstaniu z Justinem Bieberem. Artystka wyznała, że była ofiarą znęcania psychicznego >>>