Pod koniec października ubiegłego roku Justin Bieber poinformował, że jego nowy materiał jest prawie gotowy. Wokalista podzielił się z fanami radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Nie ujawnił jednak daty premiery nowego albumu. O tym mieli bowiem zadecydować obserwatorzy. Justin Bieber obiecał, że jeśli post uzyska 20 milionów polubień, premiera nowego albumu odbędzie się przed końcem 2019 roku. Co ciekawe, grafika z oświadczeniem piosenkarza zniknęła z jego profilu. Oficjalne powitanie 2020 roku za nami, ale kolejny krążek Justina Biebera dotąd nie ujrzał światła dziennego. Oczywiście wokalista nie zapomniał o fanach, którzy nie mogli doczekać się jego muzycznego powrotu. W tym tygodniu (3 stycznia) do sieci trafił nowy singiel młodego gwiazdora – Yummy. Natomiast wczoraj Justin Bieber podzielił się z fanami teledyskiem do swojego utworu. Czy wystąpiła w nim Hailey Bieber?

Yummy: Justin Bieber wydał nowy singiel i nagrał teledysk!

Teledysk do utworu Yummy staje się coraz popularniejszy w sieci. W dwie godziny zdobył blisko pół miliona wyświetleń w serwisie Youtube. Ale ogromne zainteresowanie singlem Justina Biebera prawdopodobnie nikogo nie dziwi. W końcu zapowiada on nowy album światowej sławy piosenkarza, który zdecydował się na powrót do studia nagraniowego po ponad czterech latach przerwy.

Selena Gomez wydała nowy singiel. W piosence „Lose You To Love Me” śpiewa o rozstaniu z Justinem Bieberem? >>>

Nowy singiel Justina Biebera opowiada o jego żonie – Hailey Bieber (dawniej Baldwin). Przyznaje, że piękna modelka to jedyna kobieta, która się dla niego liczy. Kocha swoją żonę i chce pozostać jej wierny. Gdy Justin Bieber zapowiedział premierę teledysku do piosenki Yummy, fani zaczęli się zastanawiać, czy wystąpi w nim Hailey Bieber. I chociaż wiele na to wskazywało, piosenkarz oraz modelka nie zdecydowali się na taki krok. U boku gwiazdora pojawili się natomiast aktorki i aktorzy, którzy świetnie bawią się w restauracji.

Zobaczcie klip do utworu Yummy! Podoba wam się?

 

Zobacz także: