Kilka dni temu Selena Gomez zapowiedziała, że wraca z nowym materiałem. Są tutaj fani amerykańskiej wokalistki? Mamy dla was dobrą wiadomość. Nowy singiel Seleny Gomez - Lose You To Love Me nareszcie ujrzał światło dzienne! Gwiazda opublikowała również klip do swojego nowego utworu. Co ciekawe, teledysk powstał przy użyciu telefonu, a konkretnie iPhone’a 11 Pro. Wideo jest czarno-białe, całość prezentuje się dość melancholijnie. Natomiast Selena Gomez wygląda na nim bardzo naturalnie. A o czym śpiewa?

Selena Gomez wydała nowy singiel. W piosence Lose You To Love Me śpiewa o rozstaniu z Justinem Bieberem?

Jedna z redaktorek serwisu Buzzfeed, Marissa G. Muller, nazwała nową piosenkę Seleny Gomez wstępem do pamiętnika o rozstaniu z Justinem Bieberem. Czy utwór Lose You To Love Me rzeczywiście opowiada o (skomplikowanej) relacji światowej sławy gwiazd? Odpowiedź na to pytanie znaleźliśmy w opisie teledysku. Selena Gomez napisała bowiem, że śpiewa o tym, co działo się w jej życiu od czasu wydania ostatniego albumu (czyli od 2015 roku, gdy na rynku pojawił się album Revival).

Inspiracją do stworzenia tej piosenki okazały się rzeczy, które wydarzyły się w moim życiu od czasów wydania ostatniego albumu. Chcę, żeby ludzie mieli nadzieję i wiedzieli, że mogą wrócić silniejsi i stać się lepszą wersją siebie - napisała Selena Gomez

Prawdopodobnie singiel Lose You To Love Me dotyczy nie tylko rozstania Seleny Gomez z Justinem Bieberem (przypomnijmy, że wokalista wziął ostatnio drugi ślub z Hailey Baldwin), ale również załamania nerwowego, które przeszła i jej pobytu w szpitalu psychiatrycznym.

Wiemy, dlaczego Selena Gomez nie lubi, gdy ktoś komplementuje jej urodę! >>>