Wszystko wskazuje na to, że Justyna Kowalczyk-Tekieli już niebawem zostanie mamą po raz pierwszy. Wczoraj (12 maja) mistrzyni i multimedalistka olimpijska w biegach narciarskich opublikowała zdjęcie, na którym widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i gratulacji dla niej, jak również dla Kacpra Tekieli, czyli jej męża. Justyna Kowalczyk urodzi chłopca czy dziewczynkę? 

Justyna Kowalczyk jest w ciąży!

Najnowsze zdjęcie na oficjalnym profilu Justyny Kowalczyk na Instagramie wzbudziło wiele emocji wśród jej obserwatorek i obserwatorów. Widać na nim utytułowaną biegaczkę narciarską podczas górskiej wędrówki. Uwagę zwraca nie tylko jej uśmiech, ale również (a właściwie „przede wszystkim”) ciążowy brzuszek. Pod postem posypały się komentarze z gratulacjami. Wśród nich kilka słów od Agnieszki Jerzyk, czyli polskiej triathlonistki i lekkoatletki, dwukrotnej uczestniczki Igrzysk Olimpijskich. „No w końcu ukazał się ten piękny brzusio” – napisała. Zdjęcie Justyny Kowalczyk możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). 

Warto jednak zaznaczyć, że Justyna Kowalczyk nie potwierdziła, że jest w ciąży. W opisie wspomnianego już zdjęcia pojawiły się tylko emotikony, hashtag #tatramountains oraz informacja o tym, że jego autorem jest Kacper Tekieli. Gwiazda sportów zimowych dba bardzo dba o swoją prywatność i prawdopodobnie nie chce na razie zdradzać szczegółów związanych z narodzinami pierwszego dziecka. Przynajmniej na razie. 

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli – historia związku

W 2019 roku Justyna Kowalczyk zaczęła spotykać się z Kacprem Tekieli. Najpopularniejsza biegaczka narciarska z Polski oraz uznany instruktor wspinaczki sportowej po raz pierwszy pojawili się razem publicznie na uroczystej gali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Mniej więcej rok później, a konkretnie we wrześniu 2020 roku wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w Gdańsku, czyli rodzinnym mieście Kacpra Tekieli. Justyna Kowalczyk zachwyciła, a jednocześnie zaskoczyła wielu fanów i fanki swoją suknią ślubną. Mistrzyni i multimedalistka olimpijska postawiła bowiem na kreację w odcieniu soczystej czerwieni. Już niebawem Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli zostaną rodzicami po raz pierwszy. Gratulujemy!