Pod koniec marca tego roku Zofia Zborowska i jej mąż, siatkarz Andrzej Wrona, pochwalili się w mediach społecznościowych, że oczekują narodzin pierwszego dziecka. Opublikowali zabawne zdjęcie i oznajmili obserwatorkom i obserwatorom, że mają dla nich rebus nawiązujący do piosenki Ice, ice, baby grupy Vanilla Ice. Zagadka nie była zbyt trudna, bo na zdjęciu widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy.

 

 

Oczywiście pod zdjęciem, które na swoim profilu opublikował również przyszły tata, zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. Zarówno od fanek i fanów pary, jak i innych znanych osób. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdradzili płeć dziecka 

Zofia Zborowska obchodziła w maju 34. urodziny. Z tej okazji aktorka opublikowała wyjątkową serię zdjęć, na których pozuje wraz z mężem, Andrzejem Wroną, na różowym tle. W opisie fotografii przyznała natomiast, że kolor ten nie jest przypadkowy. Jak się więc okazuje, Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się dziewczynki. Treść opublikowanego przez gwiazdę postu znajdziesz poniżej. 

„To są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie, jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu w którym chciałabym teraz w życiu być. 34 brzmi całkiem fajnie. @w_kracze. Yup...różowe tło nie jest tłem przypadkowym. 

P.S. Właśnie się dowiedziałam, że dziś jest również Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii. Niech to kolorowe confetti ze zdjęcia symbolizuje moje poparcie dla całej społeczności LGBT. LOVE IS LOVE Gajs” – napisała Zofia Zborowska na swoim profilu na Instagramie.

 

Zdjęcie z sesji, której autorką jest fotografka Dorota Szulc, pojawiło się także na profilu Andrzeja Wrony, czyli przyszłego taty. Jeden z najpopularniejszych siatkarzy w Polsce złożył swojej żonie (totalnie wzruszające) życzenia urodzinowe i potwierdził informacje związane z płcią dziecka.

Zobacz także:

„Dziś Urodziny Mojej Największej Miłości i Najlepszej Przyjaciółki z którą mam zaszczyt iść przez życie. Sto Lat Kochanie @zborowskazofia (…) Bądź zdrowa a z resztą sobie damy radę. Powodzenia w najważniejszej roli, która tuż przed Tobą. Jestem spokojny, bo nasza Córcia (‼) będzie miała za wzór najmądrzejszą, najśmieszniejszą i najpiękniejszą kobietę jaka chodzi po tym świecie. Kocham Cię...yyy... znaczy Was. Dziewczyny” – czytamy w opisie zdjęcia opublikowanego przez Andrzeja Wronę na Instagramie.

 

Zosia Zborowska ujawniła imię dziecka!

Zosia Zborowska zdradziła, jak będzie nazywać się jej pierwsza córka. Okazuje się, że aktorka i siatkarz postawili na imię Nadzieja. Skąd ten wybór? Nie jest on przypadkowy. Dziewczynka odziedziczy imię po babci Zosi Zborowskiej (od strony mamy), którą gwiazda wspomina jako dobrą, kochaną i piękną kobietę. To piosenkarka , aktorka oraz modelka. Jak przyznała przyszła mama, od zawsze wiedziała, że jeśli będzie miała kiedyś córkę, to nada jej właśnie imię Nadzieja.  

„Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia…Babcia Nadzia. Niesamowicie piekna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. @hannaneves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia bo ja sobie to zaklepałam jako małolata, wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem. Po dziadku Tadku - mężu Babci Nadzi. W każdym razie na szczęście @w_kracze przystał na tę propozycje imienia. Także Nadziejko - czekamy na Ciebie bardzo” – napisała Zofia Zborowska na Instagramie

 

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie, za pośrednictwem którego Zofia Zborowska poinformowała, jak będzie miała na imię jej córka. 

 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - historia związku

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaczęli się spotykać w 2018 roku. Poznali się na otwarciu sklepu internetowego z ubraniami. W rocznicę związku zaręczyli się. Niedługo potem postanowili zmienić swój stan cywilny - pobrali się w 2019 roku. Już niebawem zostaną rodzicami po raz pierwszy. Historię związku Zofii Zborowskiej oraz Andrzeja Wrony możesz przeczytać, klikając w poniższy link.

Kim jest Zofia Zborowska?

Zofia Zborowska, córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego oraz siostra Hanny Zborowskiej-Neves (mieszkającej od kilku lat w Brazylii) to podobnie jak rodzice aktorka. 34-latka ma na swoim koncie głównie role w serialach, m.in. Tajemnica zawodowa czy Barwy szczęścia.