Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie. Aktorka i siatkarz są oficjalnie razem od grudnia 2018 roku. Kilka miesięcy później zdecydowali się na ślub, podczas którego towarzyszyli im jedynie najbliżsi. Wiosną ubiegłego roku ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Ich córeczka przyszła na świat kilka miesięcy później – w lipcu 2021 roku. Co jeszcze warto wiedzieć o łączącym ich uczuciu? Przypominamy najważniejsze momenty związku Zosi Zborowskiej-Wrony i Andrzeja Wrony.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – historia związku

Pierwsze plotki na temat uczucia, które łączy Zosię Zborowską i Andrzeja Wrony, pojawiły się latem 2018 roku. Jednak główni zainteresowani całą sprawą potwierdzili związek „dopiero” kilka miesięcy później. Dokładnie 24 grudnia 2018 roku opublikowali na Instagramie wspólne zdjęcie z prośbą o wsparcie organizacji, która działa na rzecz chorych i zaniedbanych zwierząt. Postanowili (po raz kolejny) wykorzystać swoją popularność w słusznym celu. 

„Jeśli ma już to iść viralem to niech idzie...ale z takim przesłaniem! (…)” – napisała Zosia Zborowska pod wspomnianym zdjęciem.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Ich fani oraz fanki uznali, że bardzo do siebie pasują. I tworzą naprawdę piękną, a zarazem autentyczną parę. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – zaręczyny

Kilka miesięcy później, a mianowicie w maju 2019 roku Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się. Właśnie wtedy aktorka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym leży z ukochanym na pomoście i poinformowała, że została „zablokowana 4 life”. Jak się później okazało, Andrzej Wrona oświadczył się Zofii Zborowskiej w jej urodziny. Do tego w absolutnie wyjątkowym miejscu – na Mazurach – dokładnie tam, gdzie wybrali się na pierwszy – wspólny wyjazd. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – ślub

W sierpniu 2019 roku odbył się natomiast ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli im jedynie najbliżsi przyjaciele oraz rodzina, na czele z rodzicami aktorki, czyli Marysią Winiarską i Wiktorem Zborowskim. Panna młoda miała na sobie piękną suknię ślubną od Łukasza Jemioła. Przysłowiową chwilę później aktorka zorganizowała Q&A na Instagram Stories, w ramach którego odpowiedziała pytania obserwatorek i obserwatorów związanych ze ślubem oraz weselem. Dzięki temu dowiedzieliśmy się m.in., że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona chcieli się pobrać tak szybko, jak było to możliwe – organizacja ceremonii zajęła im tylko 2,5 miesiąca. Co więcej, okazało się zatańczyli po raz pierwszy jako małżeństwo do piosenki Africa autorstwa Toto. 

Zofia Zborowska – ciąża

Pod koniec marca 2021 roku Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona poinformowali, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Przyszli rodzice przekazali fanom oraz fankom radosną wiadomość w zabawny, a zarazem oryginalny sposób. Opublikowali zdjęcie, na którym siatkarz trzyma worki z kostkami lodu, natomiast aktorka pokazuje lekko zaokrąglony – ciążowy brzuszek. W ten sposób stworzyli pewnego rodzaju rebus, którego rozwiązanie brzmi Ice, Ice, Baby – podobnie jak tytuł utworu Vanilla Ice. Możecie je zobaczyć w naszej galerii. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami od obserwatorek / obserwatorów Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony, a także od ich znajomych z show-biznesu, np. Anny Lewandowskiej oraz Julii Wieniawy. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – dziecko 

Pierwsze dziecko Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony przyszło na świat pod koniec lipca ubiegłego roku. Świeżo upieczeni rodzice podzielili się radosną nowiną z fanami oraz fankami tydzień później. Gwiazda rodzimych filmów i seriali opublikowała post na Instagramie, w którym ujawniła, że urodziła dziewczynkę. Wraz z Andrzejem Wroną wybrali dla niej imię Nadzieja. 

Zobacz także:

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona w GLAMOUR

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, ich córka – Nadzieja i suczka – Wiesia pojawili się na okładce czerwcowego numeru GLAMOUR. Co więcej, aktorka oraz siatkarz udzielili wspólnego wywiadu, w którym otworzyli się m.in. na temat miłości czy życia rodzinnego. Fragment możecie przeczytać online - sprawdźcie poniżej. Numer jest już w sprzedaży – można go kupić zarówno stacjonarnie, jak i online.