Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie. Aktorka i siatkarz są oficjalnie razem od grudnia 2018 roku. Kilka miesięcy później zdecydowali się na ślub, podczas którego towarzyszyli im jedynie najbliżsi. Natomiast w ubiegłą niedzielę (28 marca 2021 roku) ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Prezentujemy pełną historię ich związku. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – historia związku

Pierwsze plotki na temat uczucia, które łączy Zosię Zborowską i Andrzeja Wrony, pojawiły się latem 2018 roku. Jednak główni zainteresowani całą sprawą potwierdzili związek „dopiero” kilka miesięcy później. Dokładnie 24 grudnia 2018 roku opublikowali na Instagramie wspólne zdjęcie z prośbą o wsparcie organizacji, która działa na rzecz chorych i zaniedbanych zwierząt. Postanowili (po raz kolejny) wykorzystać swoją popularność w słusznym celu. 

„Jeśli ma już to iść viralem to niech idzie...ale z takim przesłaniem! (…)” – napisała Zosia Zborowska pod wspomnianym zdjęciem.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Ich fani oraz fanki uznali, że bardzo do siebie pasują. I tworzą naprawdę piękną, a zarazem autentyczną parę. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – zaręczyny

Kilka miesięcy później, a mianowicie w maju 2019 roku Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się. Właśnie wtedy aktorka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym leży z ukochanym na pomoście i poinformowała, że została „zablokowana 4 life”. Jak się później okazało, Andrzej Wrona oświadczył się Zofii Zborowskiej w jej urodziny. Do tego w absolutnie wyjątkowym miejscu – na Mazurach – dokładnie tam, gdzie wybrali się na pierwszy – wspólny wyjazd. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – ślub

W sierpniu 2019 roku odbył się natomiast ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. W tym wyjątkowym dniu towarzyszyli im jedynie najbliżsi przyjaciele oraz rodzina, na czele z rodzicami aktorki, czyli Marysią Winiarską i Wiktorem Zborowskim. Panna młoda miała na sobie piękną suknię ślubną od Łukasza Jemioła. Przysłowiową chwilę później aktorka zorganizowała Q&A na Instagram Stories, w ramach którego odpowiedziała pytania obserwatorek i obserwatorów związanych ze ślubem oraz weselem. Dzięki temu dowiedzieliśmy się m.in., że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona chcieli się pobrać tak szybko, jak było to możliwe – organizacja ceremonii zajęła im tylko 2,5 miesiąca. Co więcej, okazało się zatańczyli po raz pierwszy jako małżeństwo do piosenki Africa autorstwa Toto. 

Zofia Zborowska – ciąża. Aktorka i Andrzej Wrona już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy

Pod koniec marca 2021 roku Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona poinformowali, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Przyszli rodzice przekazali fanom oraz fankom radosną wiadomość w zabawny, a zarazem oryginalny sposób. Opublikowali zdjęcie, na którym siatkarz trzyma worki z kostkami lodu, natomiast aktorka pokazuje lekko zaokrąglony – ciążowy brzuszek. W ten sposób stworzyli pewnego rodzaju rebus, którego rozwiązanie brzmi Ice, Ice, Baby – podobnie jak tytuł utworu Vanilla Ice. Możecie je zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami od obserwatorek / obserwatorów Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony, a także od ich znajomych z show-biznesu, np. Anny Lewandowskiej oraz Julii Wieniawy. 

Zofia Zborowska urodzi chłopca czy dziewczynkę? Informacje na temat płci dziecka nie zostały jeszcze ujawnione. Nie wiadomo również, w którym miesiącu ciąży jest aktorka. Zosia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona bardzo dbają o swoją prywatność. W związku z tym możemy spodziewać się, że szczegóły związane z narodzinami ich pierwszego dziecka poznamy dopiero za jakiś czas. Przyszłym rodzicom gratulujemy!

Zobacz także:

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć wspólne zdjęcia Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony.