Justyna Michałowska jest otwarta i pewna siebie. Przyznaje jednak, że czasami ma to też swoje minusy. - Bardzo często jestem szufladkowana od razu na wejściu. Wiele kobiet nie akceptuje tego, jak wyglądam i czuje po prostu konkurencję - wyjaśnia. Nowa uczestniczka randkowego show telewizyjnej Siódemki nie ukrywa jednak, że lubi rywalizację. - Często dostaję to, czego chcę - zaznacza. Poznajcie ją bliżej.

Justyna Michałowska - wiek, życie prywatne i zawodowe

Justyna Michałowska ma 25 lat. Jest zodiakalnym Baranem - swoje urodziny obchodzi 29 marca. Pochodzi z Łodzi, gdzie prowadzi własny salon kosmetyczny. Specjalizuje się w stylizacji rzęs i brwi. Na życie zarabia także jako fotomodelka.

Nowa gwiazda trzeciego sezonu Hotel Paradise mówi, że uwielbia kosztować nowych potraw, dzięki którym może przenieść się w inny zakątek świata. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata. Jej ostatni związek zakończył się pół roku przed udziałem w programie. Obecnie stawia na przelotne romanse, ale nie wyklucza dłuższego związku, ponieważ jak pojawia się to coś, bardzo łatwo się zakochuje.

Justyna Michałowska - CKM

Podobnie jak sama prowadząca program Hotel Paradise, czyli Klaudia El Dursi, Justyna Michałowska również ma na swoim koncie udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Udało nam się ustalić, że jej odważne fotografie można było podziwiać m.in. w grudniu 2018 roku na łamach nieistniejącego już polskiego czasopisma dla mężczyzn, CKM.

Justyna Michałowska - Instagram

Nowości z życia Justyny możecie śledzić na bieżąco na jej oficjalnym profilu na Instagramie (@justyna.michalowskaa), gdzie obserwuje ją na ten moment już prawie 20 tysięcy użytkowników serwisu.