Maurycy Sas-Uhrynowski to bez wątpienia jeden z najbardziej tajemniczych uczestników trzeciej edycji programu Hotel Paradise. Uważa siebie za osobę uduchowioną i nie ukrywa, że jest to jedna z cech, którą powinna posiadać kandydatka na jego partnerkę - w relacjach z kobietami liczy bowiem na mocne połączenie mentalne i emocjonalne. Przyznaje jednak, że nie szuka związku na siłę. Jego ideał to filigranowa, ładna, otwarta, inteligentna, wysportowana, ambitna i pewna siebie kobieta. W programie największe wrażenie zrobiła na nim do tej pory Luiza. Czy to się zmieni po jego powrocie na plan show? Przekonamy się już wkrótce. Póki co, sprawdźcie, czego udało nam się dowiedzieć o jego życiu prywatnym i zawodowym.

Maurycy Sas-Uhrynowski - wiek, nazwisko, kariera w show-biznesie

Maurycy Sas-Uhrynowski ma 24 lata i pochodzi z Warszawy. Nie jest tajemnicą, że próbował swoich sił w show-biznesie na długo przed udziałem w randkowym show telewizyjnej Siódemki. Wtedy jednak był jeszcze znany pod innym nazwiskiem. Jako Maurycy Kostmanowicz wystąpił m.in. w serialach Na Wspólnej (w roli Mirona Stelmacha oraz lekarza) i Ojciec Mateusz, a także w filmie fabularnym Czuwaj w reżyserii Roberta Glińskiego.

Uczestnik Hotel Paradise 3 widnieje także na liście finalistów prestiżowego konkursu modelingowego The Look Of The Year 2018 oraz uczestników wyborów Mistera Polski 2019.

Jego znajomymi są m.in. aktor Jasper Sołtysiewicz oraz influencerzy Marcin Dubiel i Michał Gała.

Maurycy Sas-Uhrynowski - praca, zainteresowania

Pomimo młodego wieku, Maurycy ma już spore doświadczenie w wielu różnych profesjach. Obecnie jego głównym zajęciem jest handel kryptowalutami. W wolnym czasie uwielbia podróżować i podejmować śmiałe wyzwania. Nie dziwi nas więc szczególnie, że skakał z helikoptera do jeziora czy pływał siedem metrów pod wodą. Uprawiał też kilkanaście dyscyplin sportowych, m.in. zapasy, boks, narty, tenis, skoki do wody, capoeirę i tenis stołowy.

Maurycy Sas-Uhrynowski - Instagram

Maurycy ma już spore grono obserwatorów w mediach społecznościowych. Jego oficjalny profil na Instagramie (@maurycysas) obserwuje na ten moment już niemal 90 tysięcy użytkowników serwisu.