Widzowie trzeciej edycji programu Hotel Paradise z pewnością nie mogą narzekać na brak wrażeń. Fani randkowego show jeszcze nie zdążyli do końca ochłonąć po zamieszaniu jakie wywołał Michał Choiński, znający się - jak wcześniej donosiliśmy - bardzo dobrze z Olą Hałabudą, a próg willi na gorącym Zanzibarze przekroczył kolejny nowy uczestnik. Oto Kuba Kuba Wójcik - sprawdźcie, co wiemy na temat jego życia prywatnego i zawodowego.

Kuba Wójcik - wiek, pochodzenie

Kuba Wójcik jest zodiakalnym Koziorożcem. Urodził się 16 stycznia 1998 roku - w tym roku skończył więc 23 lata. Pochodzi z Jastrzębia-Zdroju, ale aktualnie żyje i pracuje w Bielsku-Białej.

Kuba Wójcik - wykształcenie, praca, kariera sportowa

Uczestnik trzeciego sezonu Hotel Paradise jest ekspertem od aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. We wrześniu 2017 roku rozpoczął pracę na stanowisku menedżera w sklepie z odżywkami i suplementami diety dla sportowców. Na co dzień zarabia na życie jako trener personalny i dietetyk, a także jako jako kierowca w firmie zajmującej się wynajmem luksusowych aut oraz aktor.

Kuba Wójcik spełnia się w sportach sylwetkowych. Jest zawodnikiem dywizji Men's Physique, czyli jednej z najpopularniejszych kategorii kulturystycznych, wchodzących w skład oficjalnych sportów Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitnessu (IFBB).

Kuba Wójcik - Instagram

Jak przystało na aspirującego celebrytę, Kuba ma już całkiem spore grono obserwatorów w mediach społecznościowych. Jeszcze przed rozpoczęciem swojej przygody w programie Hotel Paradise jego profil na Instagramie (@kubawojcik_official) obserwowało niemal 27 tysięcy użytkowników serwisu.

Zobacz najlepsze zdjęcia Kuby już teraz w naszej GALERII.