Justyna Święs i Kuba Karaś – życie i kariera po The Dumplings

Jeden z najciekawszych debiutów dekady. Nowa nadzieja polskiej sceny muzycznej. Wschodzące gwiazdy młodego pokolenia. To tylko kilka określeń, którymi dziennikarze muzyczni od samego początku przerzucali się w kontekście The Dumplings. Recenzenci nie mylili się. Tworzący nowoczesny i jakościowy pop duet szybko podbił serca tysięcy słuchaczy. Od swojego głośnego debiutu w 2014 roku Justyna Święs i Kuba Karaś praktycznie non stop przebywali w trasie koncertowej lub studiu nagraniowym. To nie mogło trwać wiecznie. W drugiej połowie 2019 roku ogłosili, że po pożegnalnym tournée zamierzają zrobić sobie dłuższą przerwę.

Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym, co robimy. Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą! – ogłosili.

Po zawieszeniu działalności The Dumplings Kuba Karaś w końcu zaczął mieć więcej czasu na współpracę z innymi artystami. Z Piotrem Roguckim, z którym stworzył duet nazwany po prostu Karaś/Rogucki, wydał już dwie płyty. Obecnie produkuje i komponuje piosenki także dla wielu innych artystów – ostatnio chociażby dla Julii Wieniawy. W ostatnich latach o muzyku było głośno także za sprawą jego związku z popularną blogerką modową i influencerką, Jessiką Mercedes.

W przeciwieństwie do swojego kolegi z zespołu, Justyna Święs na długi czas zniknęła ze sceny. Zaczęła za to spełniać się na innych polach. W 2019 roku współprowadziła audycję „Dziewczyny grają” w radiowej Czwórce. Następnie po wielu latach przerwy postanowiła ponownie spróbować swoich sił w aktorstwie. W marcu 2022 roku do kin trafił film „Piosenki o miłości”, w którym zagrała u boku Tomasza Włosoka.

Justyna Święs informuje o narodzinach dziecka

Justyna Święs zalicza się do grona artystek, które wyraźnie oddzielają życie prywatne od zawodowego. Wokalistka rzadko udziela wywiadów i nie dzieli się z opinią publiczną szczegółami dotyczącymi swojego życia uczuciowego. W internecie próżno także szukać jej wspólnych zdjęć z partnerem i członkami rodziny. W końcu jednak 25-latka postanowiła przerwać milczenie i podzielić się z fanami swoim szczęściem

5 grudnia po południu Justyna Święs zamieściła w mediach społecznościowych dwie bardzo wymowne fotografie, z których dowiadujemy się, że w życiu połowy The Dumplings zaszły w ostatnim czasie ogromne zmiany. Na pierwszym z nich artystka prezentuje swoje ciążowe krągłości, a na drugim chwali się już swoim nowo narodzonym dzieckiem. Szczegóły, takie jak płeć i imię maleństwa, a także tożsamość ojca dziecka, na razie nie są znane. Wiadomo jedynie, że pierwsza pociecha gwiazdy elektropopu pojawiła się na świecie już jakiś czas temu.

Składamy serdeczne gratulacje!

Zobacz także: