W Glamour rok 2019 jest rokiem eko, bo wierzymy w ideę zrównoważonej mody i w to że niechciane przez nas ubrania mogą posłużyć innym. Łączymy siły z H&M, globalną marką, która od lat edukuje w temacie ekologii, włącza się w proces polepszenia sytuacji środowiska na świecie i oferuje przyjazne mu produkty.

My doceniamy ją za to, że zachęca do tego, by dać ubraniom nowe życie. H&M jako pierwszy wprowadził globalny Program Recyklingu Tekstyliów. Inicjatywa prowadzona jest na rzecz odpowiedzialnej mody i działa we wszystkich sklepach H&M. Do specjalnych pojemników można przynieść niechciane ubrania i tekstylia domowe dowolnej marki i w każdym stanie. To się nazywa dopiero #lesswaste!

I to właśnie min. 2 sztuki niechcianych ciuchów są biletem wstępu na Glamour x H&M Rewear Market! Już 14 i 15 września w warszawskim Klubie NIEBO (ul. Nowy Świat 21) startuje pierwsza edycja wydarzenia, podczas której swoje szafy wyprzedawać będą gwiazdy, inluencerzy, modelki, redaktorki i stylistki naszego magazynu. To okazja, by uzupełnić swoją własną garderobę i kupić super ubrania z drugiej ręki od osób, które lubicie i śledzicie, poznać je i zamienić kilka słów, a także – by porozmawiać o zrównoważonej przyszłości mody.

Swoje garderoby wyprzedawać będą między innymi:

Maffashion

Agatycze

Kat Astro

Macademian Girl

Marta Dyks

Patrycja Dobrzeniecka

Zobacz także:

Natalia Uliasz

Asia Piwka

Julia Janulewicz

Ania Markowska

Oliwia Lis

Kasia Sawczuk

Paulina Pyszkiewicz

Gosia Leitner

Paulina Gabrielyan

Kate Zach

Kris Kej

Harel

Natalia Kopiszka

Luiza Kubis

Nadia Długosz

Paulina Klepacz i Ola Nowak

Ida Nowakowska

Ada Fijał

Karina Sobis

A to nie wszyscy! Śledźcie nas uważnie, a także wydarzenie na Facebooku (tutaj). Na bieżąco będziemy komunikować o szczegółach wydarzenia i dodatkowych aktywnościach! Poniżej za to znajdziecie najważniejsze organizacyjne informacje:


GLAMOUR X H&M REWEAR MARKET

14-15 września 2019, 12:00-17:00

Klub NIEBO, ul. Nowy Świat 21, Warszawa

♻ BILET WSTĘPU: Przynieś min. 2 sztuki niechcianych ubrań lub tekstyliów domowych i wrzuć je do specjalnego pojemnika przy wejściu. Otrzymasz za to kupon rabatowy na zakupy w H&M. Zebrane tekstylia zostaną przekazane na Program Recyclingu Tekstyliów, globalną inicjatywę H&M na rzecz lepszej przyszłości mody, która działa od lat we wszystkich sklepach H&M.

♻ Każdego dnia na pierwsze 100 osób czeka niespodzianka!

♻ Na miejscu będzie możliwość płatności tylko gotówką.

♻ Pamiętaj o przyniesieniu ze sobą torby na zakupy!

♻ Jeśli weźmiesz ze sobą podręczną butelkę, NIEBO poczęstuje Cię wodą.

Stwórzmy razem Niebo na Ziemi dla nas i naszej Planety!

REGULAMIN wydarzenia