Kaia Gerber i Austin Butler podsycili plotki na temat swoich rzekomych zaręczyn. Para została zauważona 17 sierpnia w Los Angeles, czyli dokładnie tego samego dnia, w którym gwiazdor „Elvisa” obchodził 32. urodziny. Na palcu modelki nie zauważono pierścionka, jednak fani już wysnuli teorię na ten temat. Poznajcie szczegóły.

Kaia Gerber i Austin Butler trzymają się za ręce w drodze na urodzinowy lunch

Kaia Gerber i Austin Butler zostali sfotografowani podczas spaceru ulicami Los Angeles. Zdjecia zrobiono im tuż po wyjściu z restauracji, w której aktor świętował 32. urodziny. Trzymali się za ręce, nie zważając na skierowane w nich obiektywy paparazzi. Oboje mieli na sobie luźne outfity - postawili na sportowe buty i czapki z daszkiem, co mocno kontrastuje z eleganckimi stylizacjami, w których podbijają czerwone dywany.

To kolejne wyjście pary, które sprawia, że plotki o ich zaręczynach nie milkną. Przed kilkoma dniami zostali zauważeni w towarzystwie Karlie Kloss i jej męża Joshuy Kushnera, a chwilę wcześniej widziano ich z rodzicami Kai, modelką Cindy Crawford i biznesmenem Randem Gerberem.

Kaia Gerber i Austin Butler zaręczyli się? Teorie fanów

Fakt, że para jest coraz częściej widywana podczas towarzyskich spotkań z rodziną i przyjaciółmi, jest elementem teorii fanów, którzy twierdzą, że ma to związek z zaręczynami i planami ślubnymi Kai i Austina. Internauci i internautki uważają też, że Kaia specjalnie nie nosi pierścionka:

Na jej miejscu też nie nosiłabym pierścionka, nie daliby jej spokoju,

Rodzinie i przyjaciołom nie musi udowadniać, że bierze ślub,

Pierścionek do omawiania szczegółów [ślubu] jej nie potrzebny - czytamy na Twitterze (X). 

Zobacz także:

Jako pierwszy informację o rzekomych zaręczynach pary podał pod koniec maja plotkarski profil Deux Moi. Film udostępniony przez administratorów konta pokazuje rozmowę, w której bliskie parze źródło potwierdza, że ​​Kaia i Austin są zaręczeni. Z informacji wynika, że ​​oświadczyny miały się odbyć w kwietniu tego roku, jednak żadna ze stron nigdy nie odniosła się do rewelacji.

Nie sądzę, żeby było coś, czym chciałbym się z tym podzielić - powiedział o swoim związku Austin Butler w rozmowie z magazynem GQ w 2022 roku. Nic więc dziwnego, że tak naprawdę niewiele wiemy o ich relacji, a co dopiero o zaręczynach. Bardzo możliwe, że dowiemy się o nich... po ślubie.

Wszystko, co wiemy o trzymanej w tajemnicy relacji Kai i Austina znajdziecie w tym artykule: