Kaia Gerber i Austin Butler – młodzi, zdolni, w świetnym miejscu, jeśli chodzi o ich karierę. Jak się okazuje wiedzie im się nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Najpierw były tylko plotki o tym, że są razem, zdjęcia paparazzi, aż w końcu, całkiem szybko, postanowili nie ukrywać swoich uczuć przed światem. Najpierw zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas Met Gali 2022. Kolejny wspólny krok w blasku fleszy zrobili na festiwalu w Cannes, gdzie pojawili się razem na premierze filmu „Elvis”, w którym Butler zagrał główną rolę. Nie tylko nie szczędzili sobie czułości, lecz także zdecydowali się na gorący, niemalże filmowy pocałunek! (sprawdźcie w naszej galerii)

Kaia Gerber i Austin Butler – historia związku. Jak to się zaczęło?

Pierwsze informacje o tym, że 20-letnia modelka, córka Cindy Crawford, i 30-letni aktor spotykają się pojawiły się w grudniu 2021 roku. Podobno para spędziła ze sobą nawet święta Bożego Narodzenia! Najpierw jednak zostali zauważeni na zajęciach jogi w Los Angeles na początku świątecznego miesiąca. Być może Austin chciał być blisko i wesprzeć ją po rozstaniu z Jacobem Elordim („Euforia”), które nastąpiło w listopadzie 2021 roku. 

Jak donosił w tamtym czasie informator magazynu „People” Kaia z Austinem u boku wydawała się naprawdę szczęśliwa, a jej przyjaciele szybko zaakceptowali go jako nowego partnera, który okazał się naprawdę słodki (wierzymy, patrząc na wspomniane już zdjęcia). 

W styczniu zakochani zostali zauważanie podczas spaceru po LA, szli w objęciach i z jego pieskiem. W tym samym miesiącu, w jednym z wywiadów modelka podkreśliła, że życie osobiste to coś, czego wiele osób wokół niej nie docenia. Ona jednak zmieniła nieco priorytety i uważa, że poza pracą potrzebne jest coś więcej, zasób, z którego można czerpać energię.

Idąc tym tropem, Kaia i Austin razem spędzili walentynki 2022. Postanowili udać się do Londynu. Po Londynie przyszedł czas na Paryż. W marcu w okolicach tygodnia mody bawili się wspólnie w stolicy Francji, co udało się uwiecznić paparazzi.

Kaia Gerber i Austin Butler – debiut na czerwonym dywanie. Pre-Oscar party i Met Gala 2022

Po trzech miesiącach intensywnego randkowania Kaia i Austin zdecydowali pojawić się oficjalnie razem – wzięli udział w dorocznej imprezie „W Magazine”, która odbywa się przed Oscarami. Najwięcej szumu zrobił jednak ich oficjalny debiut jako pary podczas Met Gali 2022 roku. Choć przybyli na imprezę osobno, szybko się odnaleźli i już nie rozstawali niemal na krok. Razem wyglądali naprawdę uroczo, trzymali się blisko siebie i nie omieszkali pocałowąć na szczycie słynnych schodów. 

Kaia Gerber i Austin Butler pocałunek czerwonym dywanie

Być może Kaia Austin są ze sobą stosunkowo krótko, ale wydają się naprawdę zakochani a ich relacja jest intensywna. Kai zatem nie mogło zabraknąć w Cannes, gdzie Austin promuje póki co najważniejszy film w swojej karierze, w którym wcielił się w legendę muzyki, czyli Elvisa Presleya. Modelka pojawiła się na 75.  Festiwalu Filmowym w Cannes, by wspierać ukochanego w tym ważnym dla niego momencie. Razem pojawili się na czerwonym dywanie, nie mogli od siebie oderwać wzroku. Nie zabrakło też namiętnego pocałunku, podczas którego wszyscy wstrzymali oddech.

Zobacz także:

Kaia Gerber związki

Kaia Gerber, zanim połączyło ją uczucie z Austinem Butlerem, ponad rok randkowała z innym naszym gwiazdorskim crushem, czyli Jacobem Elordim. Zerwali w listopadzie 2021 roku, dwa miesiące po tym, jak zadebiutowali razem na czerwonym dywanie na jednej z imprez w Los Angeles. Wcześniej Kaia spotykała się m.in. Z Petem Davidsonem, obecnym partnerem Kim Kardashian.

Austin Butler poprzednie związki

Austin Butler z kolei spotykał się przez 8 lat, a w zasadzie niemal 9, z Vanessą Hudgens. Wszyscy czekali na ich zaręczyny, niestety ta historia nie skończyła się na ślubnym kobiercu. W 2019 roku nastąpiło rozstanie.