Kaia Gerber, czyli jedna z najpopularniejszych obecnie modelek na świecie, a prywatnie córka Cindy Crawford oraz Jacob Elordi, który zdobył sławę dzięki rolom w takich produkcjach jak „Euforia” czy „The Kissing Booth” rozstali się, o czym właśnie poinformowały zagraniczne media, na czele z serwisem „Page Six”. Ich związek trwał niewiele ponad rok. Jaka była przyczyna rozstania i co jeszcze wiadomo na ten temat? Sprawdźcie poniżej.

Kaia Gerber i Jacob Elordi rozstali się!

Wiele osób uważało, że Kaia Gerber i Jacob Elordi tworzą jedną z najbardziej uroczych, a zarazem cool par w show-biznesie. Modelka oraz aktor nie mówili zbyt wiele o swojej relacji. Natomiast ich wspólne zdjęcia wzbudzały ogromne zainteresowanie osób obserwujących ich w mediach społecznościowych i nie tylko. To właśnie fanki oraz fani jako pierwsi zauważyli, że Kaia Gerber i Jacob Elordi zdecydowali się na zakończenie związku. Jak się bowiem okazało, modelka usunęła zdjęcia (już ex) ukochanego ze swojego profilu na Instagramie. 

W miniony czwartek doniesienia o rozstaniu zostały potwierdzone przez serwis plotkarski „Page Six”. Informator popularnego w Stanach Zjednoczonych portalu przyznał, że Kaia Gerber i Jacob Elordi nie są już razem. Co więcej, zaznaczył, że rozstanie było „polubowne”.