Kaia Gerber w kampanii bielizny Calvin Klein na wiosnę 2021

Kaia Gerber idzie jak burza! Tylko na przestrzeni ostatnich tygodni pojawiła się w kampanii perfum Marca Jacobsa „Daisy”, a także wzięła udział w  nietypowym, bo zrealizowanym w technologii AR (rozszerzonej rzeczywistości) pokazie kolekcji specjalnej H&M projektu Simone Rocha – obok takich gwiazd jak: Helena Bonham Carter czy Paloma Elsesser. A to jeszcze nie koniec! Na światło dzienne wyszła właśnie najnowsza kampania bielizny Calvina Kleina – z cyklu #MYCALVINS, której także została gwiazdą. Wybranymi zdjęciami modelka pochwaliła się właśnie na swoim Instagramie. Ich autorem jest Ryan McGinley.

Kaia Gerber pozuje na nich topless – ubrana jedynie w proste białe spodnie, a także w minimalistycznej bieliźnie w stonowanych kolorach, w tym miękkim staniku wykończonym charakterystyczną dla marki elastyczną gumką ozdobioną logotypem Calvin Klein (taka bielizna to już legenda!). A ponieważ sesja utrzymana jest w oszczędnej estetyce lat 90., trudno uniknąć porównań Kai do jej mamy sprzed lat. Tym bardziej, że córka Cindy Crawford jest do niej łudząco podobna. Takie same migdałowe oczy w ciemnobrązowym kolorze, takie same brwi i usta... Brakuje jedynie charakterystycznego pieprzyka nad górną wargą. No i, odkąd zdecydowała się na modnego boba, Kaia ma też trochę krótsze włosy. Poza tym wszystko się zgadza. Zresztą zobaczcie same – zdjęcia czekają na was w naszej galerii (u góry strony).

Fashioniści od razu przypomnieli sobie pokazy marki sprzed lat, których gwiazdą była Cindy Crawford (zdjęcia także znajdziecie w naszej galerii). A także pokaz Calvina Kleina z września 2017 roku, bo to właśnie podczas niego, idąc w ślady mamy, Kaia Gerber po raz pierwszy w historii pojawiła się na wybiegu (jako 16-latka)! I jak widać świetnie wykorzystała tę szansę. Najnowsza kampania Calvina Kleina nie jest pierwszą, w której modelka wzięła udział. Wystarczy wspomnieć zdjęcia marki na wiosnę-lato 2018, do których Kaia Gerber pozowała wspólnie ze swoim bratem Presleyem. Wówczas promowali nie tylko bieliznę Calvin Klein, ale i jeansy sygnowane przez markę.