Wszystko wskazuje na to, że Kaia Gerber znowu jest zakochana. Zaledwie miesiąc po rozstaniu modelki z Jacobem Elordim (gwiazdorem „Euforii” oraz „The Kissing Booth”) do sieci trafiły jej zdjęcia z Austinem Butlerem, czyli byłym partnerem Vanessy Hudgens. Córkę Cindy Crawford i aktora „przyłapano” po zajęciach z hot jogi. Główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali medialnych doniesień. Jednak plotki związane z łączącym ich uczuciem podgrzał fakt, że spędzili razem święta. Co wiemy na ten temat?

Kaia Gerber i Austin Butler są parą?

Kaia Gerber i Austin Butler czują się w swoim towarzystwie na tyle dobrze, że postanowili spędzić razem tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. W zagranicznych mediach pojawiły się zdjęcia, na których widać jak pochodzący ze Stanów Zjednoczonych aktor, piosenkarz i model ląduje na lotnisku w Los Angeles, a następnie jedzie do luksusowej willi Kai Gerber. W tym wypadku pozostaje nam nic innego jak czekać na pierwsze – wspólne zdjęcie jednej z najpopularniejszych modelek na świecie oraz odtwórcy roli Elvisa Presleya. 

Szczegóły relacji Kai Gerber oraz Austina Butlera nie są (jeszcze) znane. Niestety nie wiadomo, od kiedy są razem i kiedy pojawiło się między nimi coś więcej. Warto jednak wspomnieć, że Kaia Gerber zakończyła niedawno trwający około rok związek z Jacobem Elordim. Wcześniej spotykała się natomiast z Pete’em Davidsonem, który słynie nie tylko z umiejętności komediowych, ale również (a może nawet „przede wszystkim”) z braku stałości w uczuciach. Z kolei Austin Butler przez ponad osiem lat spotykał się z Vanessą Hudgens. Wiele osób uważało, że bardzo do siebie pasują. Dlatego informacje o zakończeniu ich związku wywołało wiele emocji. Gwiazor ma na swoim koncie także romans z Olivią Jade