Kolejna gwiazda zdecydowała się na metamorfozę. Tym razem to Kaia Gerber, która w nowej fryzurze wygląda jeszcze bardziej dziewczęco i urokliwie (jeśli to w ogóle możliwe). Dodatkowo odcień, na który się zdecydowała coraz bardziej zyskuje na popularności i aspiruje do miana najmodniejszego koloru włosów na lato 2023. Zobaczcie, o jaki chodzi i jak prezentuje się teraz córka Cindy Crawford.

Kaia Gerber w nowym kolorze włosów na lato

Na swoim Instastory modelka udostępniła selfie, na którym pokazała się w nowej odsłonie. 22-latka przefarbowała ciemnokasztanowe włosy na złoty blond. I tak się składa, że ten odcień jest hitem na tegoroczne lato. Pokochała go również Jennifer Lawrence.

kaiagerber / instagram

Na wspomnianym zdjęciu Gerber oznaczyła Matta Reza, czyli fryzjera gwiazd, który zajął się także jej włosami. Musimy w przyznać, że w tej nowej letniej odsłonie Kaia wygląda naprawdę przepięknie. Kochamy ten odświeżony letni look!

Nowy kolor włosów Kai Gerber jest hitem na lato 2023

Odcień, na który zdecydowała się gwiazda to Expensive honey blonde. Nazwa Expensive honey nie jest przypadkowa. Ten odcień blondu zawiera w sobie ciepłe tony, przypominające kolor miodu. Dodatkowo sprawi, że każdy look będzie wyglądał bardziej luksusowo. Jeśli chodzi o inspiracje, to początki Expensive honey blonde ma w zimowym odcieniu blonu – cozy. Jako że idzie lato, rezygnujemy z chłodnych tonów i stawiamy na ciepłe. Właśnie w ten sposób powstał wspomniany kolor. Więcej na temat tego odcienia pisałyśmy w artykule poniżej. 

Wy też zainspirujcie się Kaią i innymi gwiazdami i odświeżcie swój look na te ciepłe miesiące!