Projekt Lady” powrócił niedawno z szóstym już sezonem. Nowe odcinki budzącego wiele emocji reality show można oglądać tej jesieni w piątki o godzinie 20:00 na antenie Siódemki. W roli prowadzącej wciąż występuje Małgorzata Rozenek-Majdan, a mentorkami również niezmiennie pozostają znana psychoterapeutka Tatiana Mindewicz-Puacz oraz ceniona ekspertka z zakresu etykiety, protokołu dyplomatycznego i dress code'u, Irena Kamińska-Radomska.

Jak potoczyły się losy uczestniczek „Projekt Lady”?

Choć od premiery pierwszych edycji „Projekt Lady” minęło już ładnych kilka lat (program pojawił się w ramówce TVN latem 2016 roku), internauci wciąż żywo interesują się dalszymi losami uczestniczek „telewizyjnego eksperymentu”. Do tej pory w mediach głośno było szczególnie o zwyciężczyni pierwszej edycji programu. Patrycja Wieja skończyła studia i stała się entuzjastką fitnessu. Nie jesteśmy jednak pewni, czy jej ostatnie wybory spotkałyby się z aprobatą mentorek. Patrycja zaczęła trenować mieszane sztuki walki i na początku października wystąpiła na gali Fame MMA. Podczas swojego debiutu w oktagonie stoczyła walkę z Karoliną Brzuszczyńską, znaną w sieci lepiej jako Way of Blonde.

Tabloidy i serwisy plotkarskie regularnie donoszą też m.in. o zawirowaniach w życiu osobistym uczestniczki drugiego sezonu „Projekt Lady”, Karoliny Plachimowicz. „Brigitte”, jak nazywana była w programie, jest kochającą i niezwykle dumną ze swojej córeczki matką. Choć w sporej mierze udało się jej uporać z trudną przeszłością, to niestety w jej życiu wciąż nie brakuje dramatów. Karolina bowiem dość często informuje swoich obserwatorów w serwisach społecznościowych o problemach finansowych oraz nieudanych relacjach z mężczyznami.

Spektakularna metamorfoza finalistki „Projekt Lady 2”

Znacznie lepsze wieści mamy natomiast o koleżance Karoliny z drugiej edycji show. Kaja Kajuth, która razem z Roksaną Gac i Julią Jaroszewską dotarła do ścisłego finału „Projekt Lady”, postawiła na zdrowy tryb życia i już od dłuższego czasu motywuje swoich followersów do aktywności fizycznej.

Jeśli oglądaliście drugi sezon programu, to z pewnością pamiętacie, że Kaja miała krótkie, blond włosy i nie przepadała za noszeniem sukienek. W tej kwestii sporo się od tamtego czasu zmieniło. Finalistka „Projekt Lady 2” wróciła do swojego naturalnego koloru włosów i zaczęła je zapuszczać.

Okazuje się także, że po latach polubiła także buty na wysokim obcasie i kiecki eksponujące jej niezwykle zgrabne nogi. W komentarzach pod jednym z ostatnich postów Kai na jej profilu w serwisie Instagram czytamy:

Rewelacyjnie wyglądasz 

Kobieta cud!!!

Wow! Petarda

O ja, ale pięknie wyglądasz. Jesteś bardzo ładna w tym wydaniu

Wow... Jestem pod takim wrażeniem... Przepraszam, nie przypuszczałam, że możesz być tak OBŁĘDNIE KOBIECA

Kaja Kajuth kiedyś i dziś – zobaczcie, jak zmieniała się finalistka 2. edycji „Projekt Lady” już  teraz w naszej galerii.

Zobacz także: