O Michale Kostrzewskim, bo tak naprawdę nazywa się brat Małgorzaty Rozenek-Majdan, internauci, a szczególnie czytelnicy serwisów plotkarskich, usłyszeli po raz pierwszy już w październiku 2013 roku. Gospodyni programu Perfekcyjna pani domu zabrała go wówczas ze sobą na uroczystą premierę filmu Mój biegun Marcina Głowackiego z Maciejem Musiałem w roli Janka Meli.

Kim jest Misha Kostrzewski?

Obecni na wydarzeniu reporterzy i fotografowie nie odstępowali ich na krok. W tamtym czasie prezenterka nie była jeszcze oficjalnie w związku z Radosławem Majdanem, a jej pojawienie się na czerwonym dywanie u boku przystojnego mężczyzny momentalnie wzbudziło ogromną sensację i wywołało lawinę pytań o charakter ich relacji.

To jest mój brat, Michał Kostrzewski - Małgorzata uspokajała rozemocjonowanych dziennikarzy show-biznesowych podczas rozmów na tzw. ściance.

Prowadząca Projekt Lady wyjaśniła też, dlaczego jej brat posługuje się na co dzień imieniem Misha. Okazuje się, że ma to związek z jednym z najsłynniejszych rosyjskich tancerzy i choreografów.

Na imię ma Michał, ale jego idolem był Misha Baryshnikov, do którego zresztą niewiele mu brakowało, więc tak jakoś samo weszło do użycia - wytłumaczyła.

Misha Kostrzewski - wiek, rodzina, partnerka

Misha Kostrzewski urodził się w 1973 roku – jest więc starszy od swojej sławnej siostry o pięć lat. Od razu trzeba zaznaczyć, że propozycja dołączenia do obsady programu You Can Dance - Nowa Generacja ze strony Telewizji Polskiej nie pojawiła się przypadkowo. Misha jest bowiem postacią doskonale znaną w świecie tańca. Podobnie jak Małgosia, ukończył szkołę baletową. Z salą taneczną związał się jednak na znacznie dłużej niż swoja siostra. Występował m.in. w Monte Carlo, a następnie został solistą w operze w Lyonie.

W mediach ostatnio sporo mówi się jednak nie tylko o zawodowych osiągnięciach utalentowanego 48-latka, ale także o jego życiu prywatnym. Z uwagi na swoją pracę Misha przez lata mieszkał na stałe we Francji ze swoją żoną Ksenią i trojgiem ich wspólnych dzieci: Niną, Yanną i Elisabeth. Nie jest jednak tajemnicą, że małżeństwo tancerza rozpadło się.

Półtora roku temu, w trakcie pandemii zostawiła mnie żona - wyznał w rozmowie z Plejadą.

To był dla mnie trudny moment. Byliśmy razem przez 30 lat, mamy trójkę dzieci. Pewnego dnia przyszła do mnie i powiedziała mi, że to koniec, że wszystko między nami się skończyło. I ja wiedziałem, że to prawda - dodał.

Michałowi na szczęście udało się dość szybko otrząsnąć po rozstaniu z matką swoich dzieci. Niedawno postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę na miłość. Baletmistrz wyznał, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta, którą zdążył już przedstawić swojej najbliższej rodzinie. Partnerka Mishy ma na imię Kinga i znajdziecie ją na Instagramie pod nazwą @kinia_wie. Z kolei profil samego Michała to po prostu @mishakostrzewski.

Myślicie, że brat Małgorzaty Rozenek-Majdan również zrobi spektakularną karierę w polskim show-biznesie?