Kaley Cuoco została mamą! 37-letnia amerykańska gwiazda znana między innymi z serialu „Stewardesa” czy „Teorii wielkiego podrywu”  i jej partner Tom Pelphrey powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwą nowinę ogłosili na Instagramie. Sprawdźcie, co wiemy na temat maleństwa i zobaczcie jego pierwsze zdjęcia.

Kaley Cuoco urodziła pierwsze dziecko 

1 kwietnia aktorka ogłosiła, że ​​wraz z partnerem Tomem Pelphreyem zostali rodzicami. Przypomnijmy, że gwiazda chętnie dzieliła się informacjami o swojej ciąży z fankami i fanami, nie stroniła także od czerwonych dywanów i blasków fleszy, z radością prezentując swój rosnący brzuszek. Nic zatem dziwnego, że chciała podzielić się ze światem także informacją o narodzinach dziecka.

fot. Getty Images

30 marca Kaley Cuoco urodziła córeczkę! Dziewczynka nazywa się  Matilda Carmina Richie Pelphrey. Oprócz opublikowania serii zdjęć, Kaley napisała też kilka wzruszających słów z okazji narodzin jej pierwszego dziecka, rozpływając się zarówno nad nim, jak i nad Tomem.

Przedstawiamy Matildę Carmine Richie Pelphrey, nowe światło naszego życia – napisała Kaley Cuoco. – Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i wdzięczni za ten mały cud 💓 Dziękujemy lekarzom, pielęgniarkom, rodzinie i przyjaciołom, którzy ogromnie nam pomogli w ciągu ostatnich kilku dni. Błogosławieństwo, które na nas spadło, jest wprost nie do uwierzenia 💗 @tommypelphrey nie sądziłam, że mogę zakochać się w tobie jeszcze bardziej, ale tak się stało 💗.

Kaley Cuoco i Tom Pelphrey – związek

Kaley Cuoco i Tom Pelphrey znany z produkcji „Ozark” po raz pierwszy na Instagramie w maju 2022 roku. Zaledwie pięć miesięcy później para ogłosiła, że spodziewają się  pierwszego dziecka.

💕Mała dziewczynka Pelphrey pojawi się w 2023 roku💕 – napisała w październiku 2022 roku Kaley. – 💓you @tommypelphrey.

Cuoco była dwukrotnie zamężna zanim związała się z Pelphreyem – najpierw z Ryanem Sweetingiem w latach 2013-2016, a następnie z Karlem Cookiem w latach 2018-2021. Po rozwodzie, w rozmowie z amerykańskim Glamour w kwietniu 2022 roku Cuoco przyznała, że ​​​​nadal wierzy w miłość, mimo że nie zamierza już nigdy więcej brać ślubu.

Zobacz także:

Lubię być w związku, być czyjąś partnerką i mieć towarzystwo na co dzień. Wszyscy byliśmy w takim momencie, gdzie myśli się po rozstaniu: „O mój Boże, już nie spotkam nikogo innego”. Ale rozstajesz się i spotykasz kogoś. Bo są wspaniali ludzie, którzy pojawiają się w twoim życiu i opuszczają twoje życie. A wszystko to ma swoje przyczyny. W chwili, w której zgadzam się pozwolić temu komuś odejść, ktoś inny magiczny pojawia się w moim życiu – mówiła Glamour.

Gratulujemy Kaley i Tomowi! Życzymy szczęścia całej już trzyosobowej rodzinie.