Kaley Cuoco od lat uchodzi za jedną z najlepszych aktorek komediowych w Hollywood. Serca widzów podbiła swoimi pamiętnymi rolami w serialach „8 prostych zasad” i „Teoria wielkiego podrywu”. Parę lat temu gwiazda postanowiła jednak wyjść ze swojej strefy komfortu i wcielić się w tytułową postać w trzymającym w napięciu thrillerze kryminalnym „Stewardesa”. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Cuoco otrzymała za tę rolę nominacje do Złotego Globy i Emmy (dwa lata z rzędu).

Kaley Cuoco – historia związków

Nie jest tajemnicą, że Kaley Cuoco nie miała do tej pory wielkiego szczęścia w miłości. 36-latka ma już za sobą dwa nieudane małżeństwa oraz kilka nieformalnych związków. Dziś już niewiele osób o tym pamięta, ale aktorka przed laty spotykała się ze swoim kolegą z obsady „Teorii wielkiego podrywu”, Johnnym Galeckim. Po dwóch latach randek zdecydowali się jednak zostać przyjaciółmi. W 2011 roku Amerykanka przyjęła oświadczyny specjalisty od uzależnień, Josha Resnika, ale ten związek również nie przetrwał próby czasu. Rozstali się po zaledwie pięciu miesiącach od zaręczyn.

W latach 2013-2016 aktorka była żoną tenisisty Ryana Sweetinga, a w połowie tego roku oficjalnie zakończyła czteroletnie małżeństwo z jeźdźcem Karlem Cookiem. Mimo to, nie przestała wierzyć w prawdziwą miłość. Miesiąc przed uzyskaniem rozwodu potwierdziła związek ze starszym od siebie o 3 lata aktorem Tomem Pelphreyem, którego możecie kojarzyć chociażby z takich hitów Netfliksa jak „Ozark” czy „Iron Fist”.

Kaley Cuoco po raz pierwszy zostanie matką

Internauci już od jakiegoś czasu zwracali uwagę na to, że Kaley Cuoco już dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Aktorka wyjawiła właśnie, że jest w ciąży! Gwiazda zdradziła, że razem ze swoim partnerem spodziewają się córki. Z jej radosnego wpisu na Instagramie dowiadujemy się też, że dziewczynka przyjdzie na świat w 2023 roku.

Jestem w siódmym niebie. Kocham cię @tommypelphrey – napisała.

Cuoco podzieliła się też całą serią zdjęć, na których m.in. chwali się pozytywnym wynikiem testu ciążowego, swoimi krągłościami oraz pierwszymi ubrankami wyczekiwanej córeczki. Urocze fotografie z domowego archiwum gwiazdy znajdziecie w naszej galerii.