Karolina Smogulecka, bo tak naprawdę nazywa się Zusje, znana kiedyś jako Luxuria Astaroth, rozpoczęła swoją karierę w polskim show-biznesie już w 2012 roku. Będąc wtedy jeszcze nastolatką, wystąpiła w teledysku do jednego z pierwszych przebojów Donatana, „Nie lubimy robić”. Ubijająca w klipie masło „Słowianka” błyskawicznie ściągnęła na siebie ogromną uwagę internautów i mediów za sprawą swojej nieprzeciętnej urody. Oryginalne rysy twarzy zawdzięcza bowiem nie tylko zabiegom medycyny estetycznej, ale przede wszystkim swoim przodkom, którzy mają wschodnie korzenie: jej babcia pochodziła z Ukrainy, a druga babcia była w połowie Chinką i Rosjanką.

Kiedyś Luxuria, dziś Zusje

Po spektakularnym sukcesie wideoklipu, Luxuria otrzymała wiele ciekawych propozycji zawodowych. W 2014 roku do kin trafił film „Obietnica”, w którym Smogulecka wcieliła się w rolę Angeliki. Z czasem jednak o Luxurii niestety zaczęło się częściej mówić w mediach w kontekście afer i skandali, a nie jej sukcesów. Jak się później okazało, jej kontrowersyjne wypowiedzi i szokujące zachowanie były spowodowane uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. W krytycznym momencie, za namową swojej matki, zdecydowała się w końcu sięgnąć po profesjonalną pomoc. Już od ponad dwóch lat żyje w trzeźwości. We wrześniu 2018 roku ukończyła 8-tygodniowy cykl terapii stacjonarnej w ośrodku psychoterapii uzależnień w Jastrzębiej Górze. 

Po wyjściu z odwyku Luxuria porzuciła nie tylko swój dawny, imprezowy styl życia, ale także dotychczasowy pseudonim artystyczny. Już jako Zusje postanowiła zacząć próbować swoich sił w muzyce. Na jej kanale na YouTube znaleźć można teledyski do jej autorskich utworów.

26 października 2019 roku podczas gali Fame MMA 5 w Gdańsku oficjalnie ogłoszono, że 24-letnia wówczas Zusje stanie do walki w oktagonie z młodszą od siebie o 2 lata Martą Linkiewicz podczas szóstej edycji imprezy, która odbyła się 28 marca 2020 roku. Od tamtej pory Kamila stoczyła także pojedynki z Dagmarą Szewczyk, Kamilą „Kamiszką” Wybrańczyk, prywatnie partnerką Artura Szpilki, oraz Martę Rentel, znają lepiej w sieci jako Marti Renti.

Do swoich pojedynków przygotowuje się w Trójmieście, gdzie mieszka ze swoją matką i studiuje psychologię.

Zusje (Luxuria) kiedyś i dziś - zobacz jej stare i nowe zdjęcia w galerii.