Ma więcej obserwatorów na Instagramie niż Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska i Doda. Do tego współtworzy drugi po Ekipie Friza największy projekt na polskim YouTube. Mowa o Natsu, czyli Natalii Karczmarczyk, która w ostatnim czasie stała się jednym z najgorętszych nazwisk młodego pokolenia twórców internetowych. Oto, co wiemy na jej temat.

Natsu - "Szkoła", Team X, Instagram, YouTube

Nie jest tajemnicą, że Natalia początkowo próbowała swoich sił w aktorstwie. Widzowie TVN mogą ją pamiętać z roli Ewy w emitowanym w latach 2014-2020 serialu paradokumentalnym "Szkoła". Natsu bardzo dobrze wspomina swoją telewizyjną przygodę i przyznaje, że lubiła wcielać się w swoją postać.

Super mi się grało taki zły charakter. Była bardzo barwną postacią. Nie było nudno - wyznała.

Karczmarczyk od dłuższego czasu udziela się w mediach społecznościowych. Jej internetowa kariera nabrała jednak ogromnego tempa dopiero w marcu 2020 roku, gdy dołączyła do Team X. Pierwsza edycja projektu, dzięki któremu wybiła się w sieci też m.in. Lexy Chaplin, ostatecznie zakończyła się przedwcześnie w atmosferze konfliktu między influencerami a reprezentującą ich agencją.

Pod koniec ubiegłego roku wystartowała jednak druga odsłona Team X z nowym składem twórców, a Natsu została jego główną twarzą.

W marcu tego roku Natsu przebiła magiczną barierę miliona obserwatorów na Instagramie, co czyni ją jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Natsu osiąga także świetne wyniki w serwisie YouTube - wszystkie filmy na jej kanale zostały na ten wyświetlone w sumie już ponad 165 milionów razy.

Natsu - życie prywatne

Natalia Karczmarczyk urodziła się 11 grudnia 1997 roku - w tym roku kończy więc 24 lata. Pochodzi ze Śląska, a dokładniej z Siemianowic Śląskich. W wolnym czasie lubi oglądać seriale - jej ulubione to "Lucyfer" i "Breaking Bad". Przyznaje, że bardzo lubi też filmy z Leonardo DiCaprio.

Zobacz także:

ZOBACZ TEŻ: Karol "Friz" Wiśniewski prywatnie i zawodowo - kim jest jedna z najbogatszych gwiazd polskiego internetu?