YouTube sprawił, że wielu młodych twórców miało możliwość podzielić swoimi pasjami i zebrać grono odbiorców i odbiorczyń, których interesują podobne tematy. Dzięki temu mieli okazję przekształcić swoje hobby w sposób na życie. Teraz ich filmiki oglądają miliony fanek i fanów. Wśród popularnych youtuberek jest Natsu. Sprawdź, jak zapowiadają się kolejne etapy kariery młodej gwiazdy internetu!

Natsu z Team X

Natalia Kaczmarczyk to popularna polska influencerka, która prężenie działa w mediach społecznościowych. Internetowa gwiazda rozwija swój kanał w serwisie YouTube. Obecnie ma tam już ponad 1,1 miliona subskrybentów. Jej poczynania można śledzić także na innej platformie umożliwiającej dzielenie się z odbiorcami i odbiorczyniami filmikami. Mowa o TikToku, na którym śledzą ją ponad 2 miliony osób. Urywkami ze swojego życia zawodowego i prywatnego dzieli się także na Instagramie. Jej profil ma 1,4 miliona obserwujących.

Jej popularność w sieci została doceniona nie tylko przez fanów i fanki, ale również innych twórców. Dzięki temu stała się jedną z członkiń drugiej edycji Team X, czyli internetowego show, w którym uczestnicy znani z mediów społecznościowych razem mieszkają w luksusowej willi pod Warszawą i wykonują wspólne projekty dla swoich obserwatorów i obserwatorek. Dodatkowo w 2021 roku jej wkład docenił magazyn Forbes, który umieścił ją na 11. miejscu na liście najbardziej wpływowych influencerrów w Polsce. 

Natsu odchodzi z Team X

Natsu odchodzi z Team X i rozpoczyna solową karierę. Influencerka ma już wiele pomysłów, które chce zrealizować w niedługiej przyszłości. Natalia Kaczmarczyk do Team X dołączyła w 2020 roku. Od tamtej pory regularnie zamieszczała filmiki wspólnie z pozostałymi uczestnikami i uczestniczkami. Wśród nich były także utwory muzyczne, w których Natsu miała okazję się wykazać. Jej wokalne zdolności obejrzały miliony internautów i internautek. Jako członkini Team X miała okazję spróbować swoich sił także w innych dziedzinach. Między innymi wzięła udział w walce na pięści przeciwko Lexy Chaplin podczas gali High League, która powstała jako odpowiedź na Fame MMA. W czasie jej współpracy z Team X doszło także do wycieku erotycznych nagrań z sekskamerek z jej udziałem. To wydarzenie tylko umocniło jej pozycję, a po jej stronie opowiedziało się wiele kobiet, w tym aktywistka Maja Staśko. Intensywny czas współpracy z Team X dobiega jednak końca.

Solowa kariera Natsu

Natsu zdecydowała, że odchodzi z Team X. Listopad i grudzień będą ostatnimi miesiącami ich współpracy. Druga edycja Team X dobiega końca, więc pożegnanie wydaje się naturalne. Nie oznacza to jednak, że fani i fanki Natsu będą mieli okazję za nią zatęsknić. Popularna influencerka wcale nie planuje wakacji. Zamiast nich wybiera intensywną pracę nad solowymi projektami. Na razie nie zdradza wszystkich szczegółów, ale już na wiosnę 2022 ma zadebiutować z nową propozycją. Zanim jednak do tego dojdzie, będzie nam serwować nowe nagrania – wideo i audio. Filmiki na jej koncie YouTube mają pojawiać się od 1 listopada do końca grudnia codziennie o godzinie 15.00. W Halloween zaplanowana jest natomiast premiera jej nowego singla. Natsu podkreśla także, że nie rezygnuje w ogóle z kontaktów z Team X. Influencerka ma wciąż odwiedzać podwarszawską willę i sporadycznie współpracować z jej mieszkańcami i mieszkankami.