Nasze ubrania mówią o nas więcej niż myślimy! A marka House postanowiła przypomnieć nam o tym w nadchodzącym sezonie, a dokładnie w najnowszej kampanii promującej kolekcjęjesień-zima 2018/2019. Przyświeca jej hasło Ciuchy mówią wszystko, które genialnie i z przymróżeniem oka zinterpretował w kampanijnym wideo Krzysztof Grajper, reżyser mający w swoim portfolio m.in. projekty z takimi artystami, jak Taco Hemingway, Ten Typ Mes czy Rebeka. Muzykę do filmu stworzył Zeppy Zep, DJ i producent, odpowiadający choćby za najnowszy kawałek Wojtka Sokoła, Chcemy być wyżej. Najnowsza kampania House to także 15 kadrów autorstwa Bartka Wieczorka, gdzie stylizacje opatrzone są zabawnymi komentarzami w formie instagramowych dymków. Marka nie mogła wybrać lepszego motywu w swojej sesji, jak właśnie ten rodem z mediów społecznościowych – w końcu House swoje projekty kieruje przede wszystkim do nastolatków i dwudziestoparolatków.

Kolekcja House jesień-zima 2018/2019

A co w samej kolekcji House jesień-zima 2018/2019? Dziewczyna House w jesienno-zimowym sezonie nie stroni od sukienek w stylu boho, które łączy z masywnymi botkami, a z innych elementów w klimacie lat 70. sięga po szmizjerki w paski czy supermodne ostatnio grochy. W najnowszej kolekcji nie brakuje też projektów nawiązujących do szalonych lat 90., sukienek-tub, kurtek typu pufferka, a z dodatków nerek. Faceci w House znajdą dwie linie – Street Smart, czyli luźną, streetwearową, idealną dla fanów sportowej sylwetki, nadruków i odważnych kolorów. Z kolei Rebel Prep skierowana jest do zwolenników klasycznych rozwiązań, ale ciągle na luzie.

Zostań współtwórcą kampanii House jesień-zima 2018/2019!

W ramach kampanii House jesień-zima 2018/2019 marka przygotowała kreatywną akcję. Wśród zdjęć Bartka Wieczorka znalazły się dwa ujęcia z pustymi chmurkami, do których sami możecie wymyślić hasła. Najciekawsze propozycje pojawią się na oficjalnej stronie marki, a także na jej kanałach społecznościowych - Instagramie i Facebooku. Dla autorów najlepszych pomysłów przygotowano również inne nagrody, a wszelkie szczegóły na ten temat znajdziecie na housebrand.com.

ZOBACZ TAKŻE: Gotowe (i bardzo modne) stylizacje do szkoły, które Was zachwycą