Marka Taranko w najnowszej kolekcji postawiła na wysokiej jakości detale i faktury - ponieważ to one są najważniejszym elementem mistrzowskiej stylizacji. Mnóstwo w niej delikatnych i misternych koronek, które wyglądają jakby były wyjęte z jednej z hiszpańskich ulic.

Długie, wełniane płaszcze w połączeniu z powiewnymi koszulami i spódniczkami w odcieniach pudrowego różu, wyglądają elegancko, wręcz królewsko. Soczyście czerwony garnitur, to coś czego na pewno musisz spróbować w nadchodzącej jesieni. Idealnym dopełnieniem będzie duży, wełniany kapelusz i skórzane rękawiczki. Jeżeli jesteś kobietą o wielu twarzach, nowa kolekcja zachwyci Cię swoją różnorodnością i prostotą.

Może Was to zdziwi, ale sesja promująca kolekcję jesień/zima 2016 została wykonana w malowniczym Gdańsku, na terenach stoczni. Na pierwszy rzut oka, uliczki rozświetlone ciepłymi promieniami słońca wyglądają jak z małego, włoskiego miasteczka. Przed obiektywem Łukasza Kostrzewy pozowała Weronika Hetnar z ModelPlus. Za stylizacje odpowiada utalentowana Magda Jagnicka.