Kanye West to postać, za którą ostatnio bardzo trudno nadążyć. Znany z prowokacyjnego stylu bycia raper zdążył w ciągu zaledwie kilku dni wywołać całą serię skandali. Szerokim echem w mediach na całym świecie odbiła się chociażby jego głośna stylizacja z ostatniego Paris Fashion Week. Na pokazie nowej kolekcji swojej marki Yeezy artysta wystąpił w bluzie z podobizną papieża Jana Pawła II.

Nie to jednak było najdziwniejsze. Na plecach  outfitu znalazł się bowiem napis... „White Lives Matter”, czyli slogan wykorzystywany przez przeciwników ruchu Black Lives Matter, w tym przedstawicieli rasistowskiej organizacji Ku Klux Klan.

Jak można się było spodziewać, strój wywołał powszechne oburzenie. Byłego męża Kim Kardashian skrytykowała m.in. Hailey Bieber, co nie umknęło uwadze rapera.

Justin, ogarnij swoją laskę, zanim się wścieknę – napisał na Instagramie.

Ukochana Justina Biebera, który od lat przyjaźni się z Kanye Westem, nie jest zresztą jedyną gwiazdą, która ostatnio znalazła się na celowniku skandalisty. Autor hitu „Stronger” skrytykował niedawno chociażby wygląd Lizzo oraz rzekomo panującą obecnie w social mediach „modę na otyłość”.

Kanye West z nową kobietą u boku

Co ciekawe, liczne afery nie przeszkadzają sławnemu 45-latkowi cieszyć się z urokami życia. Amerykańskim paparazzi udało się już parokrotnie przyłapać Ye w towarzystwie nowej sympatii. Mediom zza oceanu szybko udało się ustalić, że tajemnicza piękność u boku rapera to modelka Juliana Nalú. Możemy wam zdradzić, że nowy obiekt westchnień Westa ma 24 lata i pochodzi z Brazylii.

W tym miesiącu para (?) spędziła już razem wspólny czas w hotelu w Beverly Hills, zjadła romantyczną kolację w luksusowej włoskiej restauracji w Santa Monica oraz wybrała się do kina na czarną komedię „W trójkącie” w reżyserii  Rubena Östlunda.

Myślicie, że relacja Kanyego Westa z brazylijską modelką ma szansę przetrwać dłużej niż ostatnie romanse muzyka?

Zobacz także:

Zdjęcia Juliany Nalú możecie obejrzeć w naszej galerii.