Kim Kardashian i Kanye West - o tej parze znów jest głośno. Niedawno dowiedzieliśmy się, że jeden z najpopularniejszych raperów na świecie będzie ubiegać się o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. I chociaż Kanye West nie zebrał jeszcze wystarczającej liczby podpisów, to rozpoczął już swoją kampanię wyborczą. Mąż Kim Kardashian ma za sobą pierwsze - oficjalne spotkanie z potencjalnymi wyborcami. O wiecu w Karolinie Południowej od kilku dni mówi cały świat. Jednak nie ze względu na obietnice wyborcze kandydata, ale jego szczere wyznanie.

Kanye West przyznał bowiem publicznie, że Kim Kardashian chciała dokonać aborcji, gdy dowiedziała się, że jest w pierwszej ciąży. Od zażycia tabletek miał powstrzymać ją Kanye West, który przysłowiową chwilę wcześniej usłyszał głos Boga. „Prawie zabiłem własną córkę” - krzyczał raper i producent muzyczny podczas niedzielnego spotkania. Jak się okazało, szczere wyznanie wściekło Kim Kardashian. Celebrytka nie spodziewała się, że jej mąż będzie chciał wykorzystać swoje dzieci w ten sposób. Nieoficjalnie mówiono, że tym razem Kanye West naprawdę przesadził, a Kim Kardashian w końcu zdecyduje się na rozwód. Przypomnijmy, że dotąd członkini klanu Kardashian-Jenner nie zdecydowała się na zakończenie małżeństwa, ponieważ obawia się krytyki.

Kilka dni później na Twitterze Kanye’ego Westa pojawiła się seria niepokojących wpisów, w których raper poinformował m.in., że Kim Kardashian i Kris Jenner chcą go ubezwłasnowolnić. Gwiazdor wspomniał także o rozwodzie. Dopiero po serii wpisów głos w sprawie zabrała Kardashianka. Celebrytka przyznała za pośrednictwem Instagram Stories, że Kanye West ma chorobę afektywną dwubiegunową. Dlatego czasem ciężko jest zrozumieć sposób, w jaki się zachowuje. Kim Kardashian poprosiła także o wyrozumiałość, wsparcie i empatię w tym trudnym czasie po nawrocie choroby Kanye’ego.

Kanye West przeprosił Kim Kardashian i poprosił ją o wybaczenie

Natomiast w niedzielę na profilu Kanye’ego Westa na Twitterze pojawił się kolejny wpis. Tym razem raper postanowił przeprosić swoją żonę, jak również poprosić ją o wybaczenie. „Chciałbym przeprosić moją żonę Kim za upublicznienie czegoś, co było prywatne. Nie chroniłem jej tak samo, jak ona mnie. Kim, pragnę powiedzieć, że wiem, że Cię zraniłem. Wybacz mi, proszę. Dziękuję, że zawsze przy mnie jesteś” - czytamy w najnowszym tweecie Kanye’ego Westa. Czy Kim Kardashian wybaczy swojemu mężowi? Prawdopodobnie przekonamy się o tym już niedługo.

 

Kanye West jako prezydent USA proponuje milion dolarów dla wszystkich, którzy mają dzieci >>>