Karina Poita, przedstawiająca się jako Kara, to kolejna uczestniczka wiosennej edycji randkowego show telewizyjnej Siódemki, Hotel Paradise. Ile ma lat? Czemu zawdzięcza swój mocny akcent? Jak zarabia na życie? Sprawdźcie już teraz, co wiemy o jej życiu prywatnym i zawodowym.

Kara Poita - pochodzenie

Karina Poita urodziła się w 2000 roku. Nowa uczestniczka trzeciej edycji Hotel Paradise w TVN 7 jest Białorusinką. Udało nam się ustalić, że Kara pochodzi z leżącego tuż za polską granicą Brześcia. Swoje dorosłe życie postanowiła związać z Polską, a konkretnie z Trójmiastem. Aktualnie mieszka i pracuje w Gdyni.

Kara Poita - praca, zainteresowania

Kara określa siebie mianem artystki i projektantki. Rysuje, maluje obrazy i tworzy ilustracje, także na zamówienie. To jednak nie wszystko. Od niedawna jest także młodą bizneswoman. W grudniu ubiegłego roku otworzyła w Gdyni swój własny salon piękności, gdzie można wykonać m.in. makijaż permanentny, manicure czy skorzystać z usług fryzjera.

Kara Poita - Instagram

Media społecznościowe nie mają przed nią żadnych tajemnic. Na samym Instagramie Kara prowadzi aż cztery konta: swój główny profil (@kara_routman), gdzie jeszcze przed rozpoczęciem przygody w programie obserwowało ją kilkanaście tysięcy użytkowników, nowo założony profil ze swoimi dziełami sztuki (@kara_routmanart), profil swojego salonu urody (@kara_routman_studio) oraz profil do kontaktu w sprawach reklamowych, blogerskich i PR-owych (@pr.kara_routman).

Kara Poita - „Hotel Paradise 3”

Choć Karina dołączyła do Hotelu Paradise stosunkowo późno, to wszystko wskazuje na to, że udało się jej nieźle namieszać - niemal od razu złapała świetny kontakt z pozostającym wówczas w parze z Nathalią Marcinem. Czy udało im się nawiązać bliższą relację? Przekonamy się o tym już niedługo.