Kornelia Głaszcz zdecydowanie zalicza się do grona tych uczestniczek Hotel Paradise 3, które nie wzbudzają swoim zachowaniem większych kontrowersji i cieszą się sporą sympatią widzów. Wiecznie uśmiechnięta, bezkonfliktowa i wyjątkowo rozmowna blondynka przyznaje, że bardzo lubi przebywać w towarzystwie ludzi, którzy tak jak ona lubią dobrą zabawę i nie znoszą nudy. Poznajcie ją bliżej!

Kornelia Głaszcz - wiek, wykształcenie i praca

Kornelia Głaszcz urodziła się 20 marca 1996 roku - w tym roku skończyła więc 25 lat. Pochodzi z Torunia, gdzie uczęszczała do V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II. W 2015 roku przeprowadziła się do Warszawy. W stolicy rozpoczęła swoją przygodę z profesjonalnym makijażem. Fachu uczyła się w największej szkole wizażu i charakteryzacji w Polsce, czyli Make Up Star na warszawskiej Pradze.

Uczestniczka Hotel Paradise 3 od par lat spełnia swoje wielkie marzenie o współpracy z gwiazdami mediów i show-biznesu na planach dużych produkcji. Na liście jej znanych klientów są znane z pierwszych stron gazet artystki, modelki i celebrytki, takie jak Weronika Rosati, Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Wiktoria Gąsiewska, Sylwia Lipka, Joanna Opozda, uczestniczka ósmej edycji programu Top Model Sandra Dorsz, a także Lexy Chaplin, Marcin Dubiel i reszta pierwszego składu popularnego internetowego projektu o nazwie Team X.

Kornelia - Instagram, YouTube

Podobnie jak pozostali uczestnicy telewizyjnych programów typu reality show, Kornelia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Swój profil na Instagramie (@kornelia_hotelparadise), gdzie na ten moment obserwuje ją już 80 tysięcy użytkowników serwisu, traktuje przede wszystkim jako platformę do zaprezentowania efektów swojej pracy, ale nie brakuje tam też zdjęć ukazujących ją od bardziej prywatnej strony.

Kornelia posiada także swój kanał na YouTube (o nazwie Kornela makeup), ale do tej pory zamieściła tam tylko kilka filmów.

Kornelia Głaszcz - związki, „Hotel Paradise 3”

Nie jest tajemnicą, że przed udziałem w Hotel Paradise Kornelia nie była w żadnym poważnym związku. Jak twierdzi, nie trafił się jeszcze książę na białym koniu. Jej wymarzony mężczyzna to wysoki, ciemny brunet z idealnym uśmiechem, czuły, opiekuńczy, szczery, z dystansem do siebie. W programie próbowała stworzyć relację m.in. z Krzyśkiem. Czy utrzymują ze sobą kontakt po zakończeniu show? Tego na razie nie wiadomo - oboje są zobowiązani do zachowania tej informacji w tajemnicy aż do zakończenia emisji tej edycji.

Zobaczcie najlepsze zdjęcia Kornelii już teraz w naszej GALERII.

Zobacz także: