Krzysztof Świst, znany wśród swoich znajomych także jako Asher i Gomez, to jeden z najpopularniejszych uczestników trzeciego sezonu programu Hotel Paradise w TVN 7. Skąd pochodzi? Ile ma lat? Czym zajmuje się na co dzień? Jakie są jego pasje? Odpowiedzi na te i inne pytania do sprawdzenia już teraz poniżej.

Krzysztof Świst - wiek, wzrost

Krzysztof Świst urodził się 17 lipca 1993 roku - w tym roku kończy więc 28 lat. Pochodzi z Rzeszowa. Z informacji zamieszczonych w sieci wynika, że ma 180 cm wzrostu.

Krzysztof Świst - praca, zainteresowania

Krzysiek aktualnie zarabia na życie jako barber. To jednak nie wszystko. Uczestnik trzeciego sezonu Hotel Paradise jest także trenerem oraz dietetykiem. Jedną z jego największych pasji jest motoryzacja. Szczególnie upodobał sobie Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Przez dwa lata był koordynatorem zespołu rajdowego, a dziś śledzi poczynania przyjaciół i kibicuje im. Jego drugą wielką pasją są sporty sylwetkowe - w przeszłości startował nawet w zawodach kulturystycznych.

Krzysztof Świst - Instagram

Poczynania Krzysztofa w życiu prywatnym i zawodowym możecie śledzić na bieżąco w mediach społecznościowych. Udział w randkowym show w bardzo szybkim tempie przysporzył mu wiele fanów - jego instagramowy profil (@krzysztof_hotelparadise3) obserwuje już niemal 50 tysięcy użytkowników serwisu.