Karlie Kloss została mamą po raz pierwszy, o czym wczoraj poinformował Joshua Kushner, jej mąż i ojciec dziecka. 35-letni biznesman przekazał radosną nowinę za pośrednictwem Instagramu – opublikował pierwsze zdjęcie maleństwa i „oficjalnie przywitał je na świecie”. Co wiadomo na temat pierwszego dziecka Karlie Kloss i Joshuy Kushnera? Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie urodziła chłopca czy dziewczynkę? Szczegóły znajdziesz poniżej. 

Karlie Kloss urodziła! 

W nocy z niedzieli na poniedziałek, gdy oczy całego świata zwrócone były na Staples Center w Los Angeles, gdzie odbywała się gala wręczenia nagród Grammy 2021, Joshua Kushner przekazał swoim fanom i fankom radosną nowinę o narodzinach dziecka. „Witaj na świecie” – brzmi opis opublikowanego wczoraj postu. Pod pierwszym zdjęciem maleństwa pojawiło się już ponad 16 tysięcy polubień oraz kilkadziesiąt komentarzy (m.in. autorstwa Kate Hudson i Gisele Bundchen). Możesz je zobaczyć także w naszej galerii, na górze strony.

Informacje na ten temat zdradził Mickey Hess, z którym Joshua Kushner studiował na Harvardzie. Znajomy świeżo upieczonych rodziców napisał pod wspomnianym już zdjęciem: „Już go bardzo kochamy”, a tym samym potwierdził, że Ex-Aniołek Victoria’s Secret i biznesman doczekali się syna. Jego komentarz (oczywiście) nie umknął uwadze spostrzegawczych fanów pary, jak również mediów, na czele z Page Six. Warto również dodać, że Karlie Kloss i Joshua Kushner bardzo dbają o swoją prywatność. Bardzo prawdopodobne, że imię chłopca oraz inne – szczegółowe informacje związane z jego narodzinami poznamy dopiero za jakiś czas.