Karolina Gilon jest obecna w show-biznesie od dawna. Występowała w serialu „Miłość na bogato”, wzięła udział w „Top Model”, a teraz spełnia się w roli prowadzącej dwóch programów telewizyjnych, w tym jednego z najpopularniejszych show randkowych w Polsce. Aktualnie przebywa w Marbelli, gdzie trwają nagrania do nowej edycji „Love Island”. Co ciekawe, jej fanki oraz fani podejrzewają, że przy okazji pobytu w Hiszpanii (miejscu, w którym jest mniej popularna niż w Polsce, w którym może chronić swoją prywatność) wzięła ślub z ukochanym, którego niedawno pokazała w mediach społecznościowych po raz pierwszy. Teoria wydaje się o tyle prawdopodobna, że w sieci krążą zdjęcia Karoliny Gilon w białej sukience, a do tego z welonem na głowie. Sprawdzamy, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy. 

Karolina Gilon została przyłapana w białej sukni oraz z welonem na głowie 

Redakcja serwisu „Pudelek” opublikowała (nadesłane przez przebywających w Hiszpanii czytelników) zdjęcia, na których widać Karolinę Gilon w zaskakującej stylizacji. Prowadząca „Love Island” ma na sobie białą sukienkę mini z marszczeniami, a do tego welon, masywną biżuterię i pasujące do całego looku sandałki na obcasie. W dłoni trzyma natomiast bukiet ze świeżych kwiatów. Co więcej, gwiazda popularnych formatów telewizyjnych została przyłapana pod kościołem. 

Karolina Gilon wzięła ślub? 

Wspomniane fotografie wywołały, oczywiście, lawinę spekulacji. A dodatkowe emocje wzbudził fakt, że domniemana panna młoda, która jest aktywna w social mediach i chętnie relacjonuje swój pobyt w Marbelli, nie pokazała obserwatorkom oraz obserwatorom tej konkretnej sytuacji. Warto jednak zauważyć, że na zdjęciach nie widać nikogo poza Karoliną Gilon. Nie wiadomo, gdzie jest np. pan młody. Równie dobrze celebrytka mogła ubrać się w ten sposób, by promować jakiś projekt zawodowy (chociażby program „Love Island”, którego uczestnicy i uczestniczki szukają miłości). 

Główna zainteresowana całą sprawą na razie nie komentuje medialnych doniesień. Jeśli się to zmieni, poinformujemy was o tym na Glamour.pl. A na razie życzymy jej dużo miłości. I to niezależnie od tego, czy złożyła ostatnio przysięgę małżeńską, czy nie.