„Love Island. Wyspa miłości” powraca z 7. edycją

Love Island. Wyspa Miłości” to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show. Przypomnijmy, że polska wersja brytyjskiego formatu zadebiutowała na antenie Polsatu we wrześniu 2019 roku. Od tamtej pory powstało już sześć sezonów. Fanki i fani programu mogą odetchnąć z ulgą. Już tej wiosny będą mogli oglądać siódmy sezon show. W połowie stycznia na oficjalnych profilach „Love Island” w mediach społecznościowych poinformowano, że kończy się czas na zgłoszenie do nadchodzącej edycji programu.

W roli prowadzącej „Love Island Polska” po raz kolejny wystąpi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon. Podobnie jak wszystkie poprzednie edycje, siódma odsłona popularnego bikini show będzie realizowana w Hiszpanii. Widzowie muszą jednak przygotować się także na spore zmiany.

 

„Love Island Polska” przenosi się do innej stacji

Wiadomo już, że ekipa atrakcyjnych singielek i singli będzie walczyć o miłość i główną nagrodę w postaci czeku na 100 tysięcy złotych w zupełnie nowej willi. To jednak nie koniec nowości.

Okazuje się, że decyzją Edwarda Miszczaka „Love Island” po blisko czterech latach przenosi się z głównej anteny Polsatu do TV4. Informacja została już oficjalnie potwierdzona przez władze stacji.

Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki – ogłosił nowy dyrektor programowy Telewizji Polsat.

Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce – zapowiedział Miszczak.

Zaskoczeni?