Telewizyjne show TVN-u otworzyło Karolinie Pisarek drzwi do świata polskiego show-biznesu. Teraz z okazji swoich 24. urodzin celebrytka wyprawiła huczną imprezę, na którą zaprosiła znanych gości. Największą uwagę przykuł jednak jej nowy chłopak. Zakochani nie szczędzili sobie czułości.

Kto pojawił się na urodzinach Karoliny Pisarek?

Z okazji urodzin celebrytki w jednym z warszawskich klubów wśród sporej grupy zaproszonych byli m.in. Klaudia El Dursi, Rafał Jonkisz, Osi Ugonoh, duet Fit Lovers, Julia Nowakowska, Anna Markowska czy Małgorzata Leitner. Wyszykowani goście bawili się do rana na pierwszej zorganizowanej przez jubilatkę imprezie urodzinowej. Jednak oczy wszystkich były zwrócone ku tajemniczemu mężczyźnie, który towarzyszył Karolinie i przyćmił nawet jej urodzinową kreację

Kim jest nowa miłość Karoliny Pisarek?

Modelka prężnie działa na Instagramie, jednak do tej pory nie pokazywała w sieci swojego nowego chłopaka. Wspólna impreza była pierwszym publicznym wyjściem pary. Mężczyzna to Roger Salla, wiceprezes firmy świadczącej usługi finansowe w branży e-commerce. Firma należy do ojca Rogera, biznesmena Marka Sali.

Roger ma 28 lat, a w przeszłości związany był z piłką nożną. Grał na pozycji obrońcy w Młodzieżowej Ekstraklasie w Polonii oraz w polskich i niemieckich drużynach juniorskich m.in. w Legii Warszawie. Następnie kształcił się w zakresie zarządzania biznesem i jak widać poszedł w tym kierunku, wiążąc swoją karierę z rodzinną firmą.

Jak wam podoba się nowa para w polskim show-biznesie?