Karolina Pisarek opublikowała na Instagramie szczere wyznanie na temat swojego chłopaka Jaimego Camary

Finalistka programu „Top Model” Karolina Pisarek nie kryje, że jest zakochana. O tym, że ma nowego chłopaka – starszego od niej o 17 lat, byłego kierowcę wyścigowego Jaimego Camarę, pisaliśmy w połowie lutego tego roku. Nie minął miesiąc, a modelka zdecydowała się szczerze opowiedzieć o związku ze starszym mężczyzną, zdradzając, jak czuje się u jego boku. Teraz zdobyła się na kolejne szczere wyznanie i zrobiła to... na Instagramie. Komentując przy okazji niełatwy dla nas wszystkich czas kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa. 

Jak kwarantanna wpływa na związki? Głos zabrała Karolina Pisarek

Pisarek właśnie udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym czule obejmuje swojego chłopaka (wyglądają pięknie!). A pod romantyczną fotografią napisała: „Wszyscy mówią, że kwarantanna to duże wyzwanie dla związków. Ludzie nie mogą siebie znieść, dużo się kłócą i niektórzy nawet rozstają. Jestem szczęściarą, że mogę spędzić ten czas z osobą, która daje mi wiele spokoju. Sprawia, że czuje się kochana, potrzebna, DOCENIONA oraz szanowana. Jestem wdzięczna, za przywrócenie mojego balansu, miłości i zaufania ❤️ nie mogę prosić o więcej”. 
I nie musiała czekać długo na odpowiedź swojego chłopaka. Jaime Camera napisał, że również czuje się szczęściarzem i że spotkanie Karoliny na swej drodze uważa za najlepszą rzecz, jaka przydarzyła mu się w życiu. „Już od pierwszego dnia wiedziałem, że jesteś wyjątkowa, i że zrobię wszystko, byś była moją dziewczyną. Teraz jesteśmy razem. Każdego dnia silniejsi i coraz bardziej zakochani. Kocham cię” – wyznał. Nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się ich szczęściem. Awww...

Urodowe sekrety modelek: Jak dba o siebie Karolina Pisarek? >>>