O Karolinie Pisarek, a właściwie o życiu uczuciowym modelki znów jest głośno. W grudniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że modelka rozstała się z filipińskim celebrytą i prezenterem telewizyjnym Danielem Kenji Matsunagą po dwóch latach związku. Natomiast w Walentynki 2020 Karolina Pisarek poinformowała swoich fanów, że znów jest zakochana. Wybrankiem finalistki Top Model i zwyciężczyni Ameryka Express okazał się Jaime Camara – były kierowca wyścigowy z Brazylii.

Wielu fanów modelki od razu zwróciło uwagę na różnicę wieku, jaka dzieli ją i jej nowego partnera. Jaime Camara jest bowiem starszy od Karoliny Pisarek o 17 lat. Modelka wydawała się jednak bardzo szczęśliwa – w wywiadach kilkukrotnie opowiadała o zaletach związku ze starszym od siebie mężczyzną. W rozmowie z Wideoportal.TV przyznała, że 40-letni partner daje jej poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Co więcej, Karolina Pisarek wspominała, że złapała bardzo dobry kontakt z Luccą, czyli 11-letnim synem Brazylijczyka. Niestety rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. Do mediów trafiły informacje, według których Karolina Pisarek i Jaime Camara rozstali się. Znamy powód ich decyzji.

Karolina Pisarek rozstała się z partnerem!

Karolina Pisarek i Jaime Camara nie są już razem. Okazuje się, że modelka rozstała się ze starszym od siebie partnerem, ponieważ chciałaby skupić się na rozwoju swojej kariery. Jak podaje informator portalu Gala.pl, Karolina Pisarek traktuje realizację swoich celów zawodowych jako absolutny priorytet. Natomiast swojemu ex życzy jak najlepiej. Co więcej, jest mu bardzo wdzięczna za wspólnie spędzony czas.

Karolina Pisarek opowiedziała o związku ze starszym mężczyzną. Jak czuje się u boku Jaime'go Camary? >>>