Kasia Grabowska urodziła! 30-letnia aktorka i jej mąż, kończący w grudniu 31 lat Damian Kulec, powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. O szczęśliwym rozwiązaniu świeżo upieczona mama poinformowała w poniedziałek 25 października za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziś, w słoneczne jesienne popołudnie wyszliśmy do domu !!!! :) - napisała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją już przeszło 131 tysięcy użytkowników serwisu.

Gwiazda Teatru Powszechnego w Łodzi podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem wykonanym tuż po wyjściu ze szpitala. Kasia pozuje na nim ze swoim ukochanym, który trzyma w dłoniach nosidełko z ich nowo narodzoną pociechą. 

Kasia Grabowska zdradziła i imię swojego pierwszego dziecka

Młodsza córka gwiazdora Telewizji Polsat, Andrzeja Grabowskiego, ujawniła też przy okazji płeć i imię dziecka. Okazuje się, że razem ze swoim wybrankiem doczekali się córki. Z jej wpisu dowiadujemy się, że dziewczynka otrzymała piękne i apetyczne imię Jagoda.

Dziękuję Ci losie za zdrową, piękna córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuje, że zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby takie właśnie było ! Dziękuje że nas wybrałaś - czytamy.

Kasia Grabowska i Damian Kulec – historia związku

Katarzyna Grabowska i Damian Kulec są absolwentami Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im Leona Schillera w Łodzi. Para wzięła ślub w 2018 roku. Oboje grali w emitowanym w telewizyjnej Siódemce serialu „Zakochani po uszy”. Produkcja doczekała się pięciu sezonów.

O swojej ciąży Kasia Grabowska poinformowała pod koniec czerwca, zamieszczając w sieci zdjęcia z ciążowej sesji, na których eksponowała swój wyraźnie już wtedy zaokrąglony brzuch.

Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne. Niech się dzieje! - napisała.

Redakcja Glamour.pl składa rodzicom, babciom i dziadkom serdeczne gratulacje!