Olga Frycz nie robiła tajemnicy ze swojej ciąży. Aktorka informację o tym, że spodziewa się drugiego dziecka zamieściła w swoich mediach społecznościowych. Ten sam kanał posłużył także do przekazania kolejnej radosnej wiadomości. Olga Frycz urodziła i jak napisała, obie z córką czują się wspaniale.

Olga Frycz urodziła

W 2018 roku na świat przyszła pierwsza córka aktorki. Helenka jednak nie była długo jedynaczką. Olga Frycz w czerwcu tego roku przekazała informację, że ponownie spodziewa się dziecka. Aktorka zamieściła wtedy nie tylko zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, ale również informacje, które wiele gwiazd ukrywa do samego końca.

„(…) Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu. Pozdrawiam” – napisała wtedy Olga Frycz na Instagramie.

Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się zdjęcie, które potwierdza, że rodzina jest już w komplecie. Widzimy na nim małą Zosię, bo takie właśnie imię wybrała dla swojej drugiej córki Olga Frycz, a także całującą ją świeżo upieczoną mamę.

„Nasza Zosieńka <3” – informuje podpis pod zdjęciem.

„Helenka nie może opanować radości. <3 Tata pęka z dumy. <3 Babcie i Dziadkowie zakochani po uszy. <3 Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki” – czytam w dalszej części wpisu, który Olga Frycz zamieściła na Instagramie.

Aktorka zdradziła także datę urodzenia drugiej córki. Zosia przyszła na świat 18 października. Jak zapewniła Olga Frycz, obie czują się wspaniale.