Spekulacje na temat tego, że Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są parą trwały przez kilka miesięcy, jednak zwycięzcy Top Model dopiero w tegoroczne Walentynki potwierdzili, że między nimi zrodziło się uczucie. Zrobili to w niezwykle uroczy sposób, bo publikując czarno-białe zdjęcia na swoich profilach na Instagramie. Fotografie autorstwa duetu Koty2 (które znajdziecie TUTAJ) są proste, wręcz surowe, a towarzyszą im romantyczne opisy, niepozostawiające wątpliwości, że tę dwójkę połączyła miłość.

Ewa Farna poinformowała swoich fanów o tym, że jest w ciąży w dość nietypowy sposób. Znamy płeć dziecka >>>


Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz opowiadają o początkach swojego związku!

Dziś w programie Dzień Dobry TVN pojawił się materiał, w którym Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz opowiedzieli o swoim związku. Zwycięzcy Top Model przyznali, że poznali się na planie show, ale nie mieli wtedy okazji ze sobą porozmawiać. Jakiś czas później, Kasia Szklarczyk poleciała na Madagaskar, aby pracować nad (jak się później okazało) zwycięską okładką magazynu Glamour i to właśnie wtedy przyśnił jej się Patryk! Postanowiła napisać do modela i umówić się z nim na spotkanie. Teraz Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są szczęśliwie zakochani i myślą o sobie bardzo poważnie, a dowodem na to jest fakt, że... mieszkają razem!
 

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są parą! Dlaczego tak długo ukrywali swój związek?

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są razem od kilku miesięcy. Postanowili jednak ukrywać ten fakt, ponieważ wiele osób uznało ich zachowanie za sztuczne. Para nie chciała, aby fani myśleli, że robią coś „pod publikę”. Jak powiedziała Kasia, woleli poczekać. Patryk przyznał również, że wciąż – mimo upływu czasu pojawiają się negatywne komentarze, ale nie mają zamiaru się nimi przejmować. Wiedzą, że połączyło ich prawdziwe uczucie.

Maciej Musiał w prestiżowym rankingu najbardziej wpływowych osób przed 30-stką magazynu „Forbes” >>>