Kasia Tusk należy do grona najpopularniejszych influencerek modowych w Polsce. Regularnie publikuje nowe wpisy na swoim blogu, publikuje zdjęcia i wideo na Instagramie, starannie dobiera współprace, poza tym od kilku lat tworzy markę odzieżową MLE Collection, której klientkami są przede wszystkim fanki klasycznych i ponadczasowych rzeczy. Jak się właśnie okazało, znana z miłości do minimalizmu gwiazda internetu założyła kolejną firmę, a konkretnie markę z odzieżą vintage. Oto wszystko, co wiemy o La Rondé.

Kasia Tusk stworzyła markę z odzieżą vintage 

La Rondé to wyjątkowy projekt, który wpisuje się w (rosnącą w siłę) ideę mody zrównoważonej. Oferuje wyselekcjonowaną odzież z drugiej ręki. W kolekcji dostępne są rzeczy dobrej jakości, a jednocześnie zgodne z aktualnymi trendami. Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnego komunikatu prasowego, Kasia Tusk zaprosiła do współpracy najlepsze stylistki w Polsce, które odpowiadają za ich dobór. 

Dzięki temu La Rondé jest odpowiedzią dla wszystkich tych konsumentek, które chciałyby zmienić swoje przyzwyczajenia, bo kryzys klimatyczny nie jest im obojętny, ale do tej pory obawiały się, że odzież używana nie spełni ich potrzeb – czytamy w oficjalnej informacji prasowej. 

La Rondé startuje jesienią, dlatego w ofercie znajdziemy m.in. klasyczne płaszcze, swetry, koszule oraz spodnie. Możemy się spodziewać, że kolekcja będzie zgodna z estetyką, której Kasia Tusk pozostaje wierna od lat. Co ważne, zanim rzeczy trafią do klientki, zostają odświeżone i odpowiednio przygotowane do sprzedaży. 

Kasia Tusk promuje modę z drugiej ręki

Jeśli obserwujecie Kasię Tusk na Instagramie albo czytacie wpisy publikowane na jej blogu, prawdopodobnie zauważyliście, że już od dawna należy do grona fanek mody z drugiej ręki. W jej szafie można znaleźć prawdziwe perełki vintage – zarówno ubrania, jak i akcesoria. La Rondé to ukłon znanej influencerki w stronę osób, którym – podobnie jak jej – nie jest obojętny los naszej planety, a także tym, które nie mają czasu lub ochoty na zakupy w, nazwijmy to, tradycyjnych second handach.